Tek sam sad vidio temu...
...pa ako je jos aktualno...
...ovo mi nema previse smisla, jer ne mogu shvatiti kako selektivno moze otkazivati poslusnost. Na prvu mi ne izgleda kao veliki kvar, stoga smatram kako bi moglo biti korisno skociti do servisa.
Ipak, valja napomenuti da u servisima bas nisu prebrzi, tako da ce popravak, pa cak i dijagnostiku cekati neko izvjesno vrijeme.
Ovlasteni servis (i po meni najucinkovitiji) je:
http://www.photo-centar.hr/default.asp


Odgovori uz citat

Bookmarks