problem je da se mob gasi cim se ude u inbox. mob sam dobio, garancija je istekla, vraćanje na tvorničke postavke ne rješava problem.
svi savjeti dobrodošli. naravno, savjeti da ga sam sredim, servis je zadnja opcija (nesiplativost, cijena moba = cijena servisa)

hvala