Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Mobitel
    Samsung Galaxy SII
    Postova
    33
    Bodovi
    4.337
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [N97] Zveckanje u mobitelu

    Pozdrav,

    Ovako interesuje me da li je normalno da kada je N97 "zatvoren" (nije vidljiva tastatura) cuje odredjeno zveckanje, kao da se pomijera neki plasticni dio. Zakljucio sam da to zveckanje potice od drzaca displeja, jer kada je telefon "otvoren" tog zveckanja nema...

    Inace zveckanje se cuje kada se telefon pomjera gore - dolje ili recimo kada hodam (po neravnom terenu) i razgovaram onda cujem to zveckanje.

    Posto sam telefon nabavio prije 10-tak dana (cini mi se da je od pocetka to bilo) da ga odma reklamiram ukoliko to nije normalna pojava (kao npr. na N95 8GB raskliman poklopac itd...)
    Zadnji uredio moj_n95 : 03-10-2009 u 20:11

  2. #2
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    nemam n97, ali ja bih ga odnio u servis i tražio da to svakako riješe

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Samobor
    Mobitel
    Nokia N97, N93, 6288
    Operater
    Tele2
    Postova
    94
    Bodovi
    5.953
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.953, Nivo: 18
    Bodovi: 5.953, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni zvecka onaj prekidac za otkljucavanje/zakljucavanje, ali zvecka i kad je mob otvoren, tako da to valjda nije to

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    99
    Bodovi
    7.412
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.412, Nivo: 20
    Bodovi: 7.412, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da je isti problem kao i kod mene..imam n97..zvecka samo kada se ekran zatvori..nebitno..

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Mobitel
    Samsung Galaxy SII
    Postova
    33
    Bodovi
    4.337
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala svima na odgovorima...

    @BUG.kc
    Znaci nema potrebe da kontaktiram servis, tj. ti nisi nista radio glede tog "problema"?

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    London, UK
    Mobitel
    Nokia/ iPhone White
    Operater
    T-mobile/ Vip
    Godina
    41
    Postova
    294
    Bodovi
    9.817
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma ipak ga odnesi ...to je mob od 5 soma kuna,ne bi smjelo nista zveckati

  7. #7
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    99
    Bodovi
    7.412
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.412, Nivo: 20
    Bodovi: 7.412, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bio sam danas u nekoliko vip centra(pošto samo oni imaju n97) i u svakom se mobitelu javlja "zveckanje". Vjerojatno ima i uređaja gdje se ne javlja "zveckanje"..Također frend kupio mobitel i isto mu "zvecka" prilikom trešnje..isto tako imao sam prije nokiu 6233 i zvecka onaj plastični gumb koja služi sa slikanje..jednostavno je to "normalno"..ugl. vec sada i "ptice na grani" znaju da n97 ne vrijedi 6000kn i molim ubuduce da oni koji nemaju taj mobitel ili su ga samo isprobali, da ne ostavljaju takve komentare tipa (da se to ne bi trebalo događati da to ne vrijedi i sl.). Ne smatram da je mobitel najbolji, ali ja ga koristim vec 2 mjeseca i jako sam zadovoljan s njime.

  8. #8
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Mobitel
    Samsung Galaxy SII
    Postova
    33
    Bodovi
    4.337
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Bodovi: 4.337, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, sto se tice samog mobitela ja sam isto prezadovoljan, ali ima i istine u ovome sto kaze dodo. Ipak ako smo pljunuli lovu za jedan ne tako jeftin uredjaj trebalo bi sve da bude bez greske.
    Ali opet, i kada sam kupovao N95, isto je bio porpilicno skup a odma se pojavio onaj problem sa klimavim displejom...

    Meni osobno to zveckanje i ne smeta bas toliko...

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung galaxy S3
    Operater
    098/095
    Postova
    280
    Bodovi
    4.527
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma što se tice tog zveckanja izaci ce rješenje isto kao i za klimavi displej.
    Samo malo youtube trebate pratiti.

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Iphone 3Gs 32Gb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    308
    Bodovi
    4.790
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.790, Nivo: 16
    Bodovi: 4.790, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pravac mobis i oni to rijese ... i tako non stop

  11. #11
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    79
    Bodovi
    4.944
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.944, Nivo: 16
    Bodovi: 4.944, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 36,0%
    Ukupna aktivnost: 36,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kod mene ništa na n97 ne zvecka...

  12. #12
    Forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Galaxy S3, Nokia N97
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Postova
    16
    Bodovi
    5.352
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.352, Nivo: 17
    Bodovi: 5.352, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni na N97 non-stop zuji nešto kad se treba vibracija paliti. Znači, ako tipkam to ekranu, malo vibracija radi, malo ne radi (uz zujanje u pozadini). Ma užas. I to od prvog dana mi tako radi. Jel to do software-a ili do nečeg drugog? Valjda garancija pokriva to?

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    X8
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    41
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaj se vi čudite? meni da se ne klima, ja bih ju nosio reklamirat jer to onda nije Nokiinih ruku djelo.. šalu na stranu, meni se jedino klima displej kad je otvorena tipkovnica

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    London, UK
    Mobitel
    Nokia/ iPhone White
    Operater
    T-mobile/ Vip
    Godina
    41
    Postova
    294
    Bodovi
    9.817
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako mislis klima display??

  15. #15
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    X8
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    41
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa display kad se otvori je na onim plasticnim nogicama i kad je otvoren klima se u donjem desnom kutu. Slicno kao na n95 kad se otvori pa se klima klizni dio

  16. #16
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    X8
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    41
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eto, prodao sam n97 za njemačko tržište i kupio za naše. zaključak, kvalitetnija je za njemačko tržište. ova za naše škripi joj poklopac baterije i imao sam problema kao i vi za zveckanjem. to je baterija, šire je ležište od same baterije pa ima lufta. zalijepio po rubovima baterije sloj selotejpa i problem riješen. sramota šta čovjek mora tako improvizirati na mobitelu od 6000kn

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao West Pregledaj post
    ova za naše škripi joj poklopac baterije i imao sam problema kao i vi za zveckanjem. to je baterija, šire je ležište od same baterije pa ima lufta. zalijepio po rubovima baterije sloj selotejpa i problem riješen. sramota šta čovjek mora tako improvizirati na mobitelu od 6000kn
    mrzim nokiju!

    za one koji improviziraju po N poklopcima baterija - kupite ljepilo koje daje gumenast sloj i premažite komplet poklopac-iznutra. nakon što se osusi.. vratite natrag poklopac.. nece se mrdnuti niti jedan mm, a kamoli zveckati ili škripati.

    svejedno sramota za nokiju.. iz modela u model uvijek isti problem. hebala ju eko plastika.

    želja mi je imati nove nokijine TS smartphone, al jbg. uvijek hebe završna izrada.. teškom odlukom.. mislim da cu preci na WM.
    zzzzzZ

  18. #18
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    n95-1
    Operater
    Tele zwei
    Godina
    36
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja bi se svakako razočarao da kupim nokijin top model, pa da se tako nešto događa, da nešto zvecka, raskantano, užas...neću govoriti kao što ste rekli o vrijednosti tog moba, ali ću reći čemu navala na top model čim izađe, umjesto da se sačeka koji mjesec, bit će komentara i testova u međuvremenu pa će se pokazati prednosti i mane, pa onda kupit mobitel...barem ja tako radim, pa uvijek znam šta me čeka za određeni iznos, i koje mane...jasna matematika na papiru...
    :::::chuck noriss jedini posjeduje originalnu n95 8gb sa utorom za memorijsku:::::

  19. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    X8
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    41
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma stari, svakim danom je sve gore, klima se, škripi, zvecka... razmišljam da ju odnesem u mobis da kompletno, ali kompletno kućište promijene ili da ju prodam i uzmem i8910 ili nešto


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. TV na mobitelu
    By Jamal in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-03-2007, 14:27
  2. MSN na mobitelu
    By DeJaX12 in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-02-2007, 18:59
  3. G P S na mobitelu ?
    By Prdiguz in forum Općenito
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-01-2007, 20:53
  4. TV na mobitelu
    By MPower in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 30-01-2006, 22:49
  5. RTL na mobitelu
    By MPower in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-01-2006, 09:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove