nemam n97, ali ja bih ga odnio u servis i tražio da to svakako riješe
Pozdrav,
Ovako interesuje me da li je normalno da kada je N97 "zatvoren" (nije vidljiva tastatura) cuje odredjeno zveckanje, kao da se pomijera neki plasticni dio. Zakljucio sam da to zveckanje potice od drzaca displeja, jer kada je telefon "otvoren" tog zveckanja nema...
Inace zveckanje se cuje kada se telefon pomjera gore - dolje ili recimo kada hodam (po neravnom terenu) i razgovaram onda cujem to zveckanje.
Posto sam telefon nabavio prije 10-tak dana (cini mi se da je od pocetka to bilo) da ga odma reklamiram ukoliko to nije normalna pojava (kao npr. na N95 8GB raskliman poklopac itd...)
Zadnji uredio moj_n95 : 03-10-2009 u 20:11
nemam n97, ali ja bih ga odnio u servis i tražio da to svakako riješe
Meni zvecka onaj prekidac za otkljucavanje/zakljucavanje, ali zvecka i kad je mob otvoren, tako da to valjda nije to![]()
da je isti problem kao i kod mene..imam n97..zvecka samo kada se ekran zatvori..nebitno..
Hvala svima na odgovorima...
@BUG.kc
Znaci nema potrebe da kontaktiram servis, tj. ti nisi nista radio glede tog "problema"?
ma ipak ga odnesi ...to je mob od 5 soma kuna,ne bi smjelo nista zveckati![]()
Bio sam danas u nekoliko vip centra(pošto samo oni imaju n97) i u svakom se mobitelu javlja "zveckanje". Vjerojatno ima i uređaja gdje se ne javlja "zveckanje"..Također frend kupio mobitel i isto mu "zvecka" prilikom trešnje..isto tako imao sam prije nokiu 6233 i zvecka onaj plastični gumb koja služi sa slikanje..jednostavno je to "normalno"..ugl. vec sada i "ptice na grani" znaju da n97 ne vrijedi 6000kn i molim ubuduce da oni koji nemaju taj mobitel ili su ga samo isprobali, da ne ostavljaju takve komentare tipa (da se to ne bi trebalo događati da to ne vrijedi i sl.). Ne smatram da je mobitel najbolji, ali ja ga koristim vec 2 mjeseca i jako sam zadovoljan s njime.
da, sto se tice samog mobitela ja sam isto prezadovoljan, ali ima i istine u ovome sto kaze dodo. Ipak ako smo pljunuli lovu za jedan ne tako jeftin uredjaj trebalo bi sve da bude bez greske.
Ali opet, i kada sam kupovao N95, isto je bio porpilicno skup a odma se pojavio onaj problem sa klimavim displejom...
Meni osobno to zveckanje i ne smeta bas toliko...
Ma što se tice tog zveckanja izaci ce rješenje isto kao i za klimavi displej.
Samo malo youtube trebate pratiti.
Pravac mobis i oni to rijese ... i tako non stop
kod mene ništa na n97 ne zvecka...
Meni na N97 non-stop zuji nešto kad se treba vibracija paliti. Znači, ako tipkam to ekranu, malo vibracija radi, malo ne radi (uz zujanje u pozadini). Ma užas. I to od prvog dana mi tako radi. Jel to do software-a ili do nečeg drugog? Valjda garancija pokriva to?
kaj se vi čudite? meni da se ne klima, ja bih ju nosio reklamirat jer to onda nije Nokiinih ruku djelo.. šalu na stranu, meni se jedino klima displej kad je otvorena tipkovnica
kako mislis klima display??
pa display kad se otvori je na onim plasticnim nogicama i kad je otvoren klima se u donjem desnom kutu. Slicno kao na n95 kad se otvori pa se klima klizni dio
eto, prodao sam n97 za njemačko tržište i kupio za naše. zaključak, kvalitetnija je za njemačko tržište. ova za naše škripi joj poklopac baterije i imao sam problema kao i vi za zveckanjem. to je baterija, šire je ležište od same baterije pa ima lufta. zalijepio po rubovima baterije sloj selotejpa i problem riješen. sramota šta čovjek mora tako improvizirati na mobitelu od 6000kn
mrzim nokiju!
za one koji improviziraju po N poklopcima baterija - kupite ljepilo koje daje gumenast sloj i premažite komplet poklopac-iznutra. nakon što se osusi.. vratite natrag poklopac.. nece se mrdnuti niti jedan mm, a kamoli zveckati ili škripati.
svejedno sramota za nokiju.. iz modela u model uvijek isti problem. hebala ju eko plastika.
želja mi je imati nove nokijine TS smartphone, al jbg. uvijek hebe završna izrada.. teškom odlukom.. mislim da cu preci na WM.
zzzzzZ
ja bi se svakako razočarao da kupim nokijin top model, pa da se tako nešto događa, da nešto zvecka, raskantano, užas...neću govoriti kao što ste rekli o vrijednosti tog moba, ali ću reći čemu navala na top model čim izađe, umjesto da se sačeka koji mjesec, bit će komentara i testova u međuvremenu pa će se pokazati prednosti i mane, pa onda kupit mobitel...barem ja tako radim, pa uvijek znam šta me čeka za određeni iznos, i koje mane...jasna matematika na papiru...
:::::chuck noriss jedini posjeduje originalnu n95 8gb sa utorom za memorijsku:::::
ma stari, svakim danom je sve gore, klima se, škripi, zvecka... razmišljam da ju odnesem u mobis da kompletno, ali kompletno kućište promijene ili da ju prodam i uzmem i8910 ili nešto
Bookmarks