Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Samobor
    Mobitel
    V640
    Operater
    VIP
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    V640, sve više crkava, kako ga spasiti i sačuvati podatke?

    Pozdrav forumašima
    ponosni sam vlasnik se v640i kupljen u vipu istekla garancija (u 4 mj o.g.)
    Ovako inače i nisam imao nekih problema s njim, baterija drži dosta, nije bilo baš nekih gašenja, niti zamrzavanja osim što je netko već primjetio fon malo škripuće i jedna velika zamjerka SE da se na centralnom srebrnom gumbu pogulila zaštita mislim da moj znoj nije uzrok tome.
    Problem 1. u jednom trenu prije godinu dana, odjednom više nisam mogao do svojih slika i muzike preko tipke za multimediju (ako bi krenuo tuda on bi se jednostavno ugasio i nakon nekog vremena sam upalio), do muzike i slika jedino sam mogao okolo preko tipki za moje datoteke, s vremenom sam se naviknuo na to.
    To ni dan danas ne radi ali mogu do slika, a telefon zavoliš bez obzira na njegove mane "simpatično invalidan".
    Problem 2. Jučer ujutro čisto i zezancije odem na vodafon live(čak rijetko i idem) i vidjeh nekakvu ponudu besplatno facebook kako nisam član krenem to napraviti, nakon par pokušaja i neuspjeha dođem do faze kada mi napišu da su mi poslali sms na mob. sa šifrom za verifikaciju. Izađem iz VL van i krenuh u spremnik poruka da vidim šifru stisnem poruke kad ono natpis "Radnja nije uspjela" na svim ulaznim izlaznim nedovršenim i inim isto osim na izradi novih poruka. Ovo sam već viđao da ljudima javlja ali .....
    Uopće nisam mogao primiti poruku, malo sam dodatno prčkao po opcijama unutar poruka i ima nešto poput Web postavki i stitkajući to obrišem cach misleći da će to pomoći, ugasim telefon da ga restartam, međutim telefon od tada ne radi, tj upali se i počne logo sony ali zatim ne uspijeva se dignuti i upaliti već se stalno pali svjetlo na tipkovnici i malo ekranu, malo zavibrira ali ne diže sistem, i tako stalno dok ne izvadiš bateriju.
    Pomagajte kolege ljubitelji, naravno da su mi važni brojevi, u nekom servisu mi rekoše da mu treba novi softver, prvo mi je čak rekao da je do baterije-brzo je odustao od te teorije, nekako mi se učinilo da mu je ali i im je najjednostavnije reći brojeve nemožemo spasiti.
    Odlučih se za drugi put kako bi rekli "alternativnu medicinu" vidjeti tko to rješava, tko to i koliko zna, a ujedno mu je i stalo.
    Mislim da sam na pravom mjestu,
    Ne moram vam govoriti da sam početnik za većinu Vas ali spreman sam naučiti ili dati nekom u ruke fon tko zna

    Hvala unaprijed,

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    postoji vec tema o db3150 mobitelima pa ce i tvoja biti tamo premjestena valjda!
    ja mislim da taj mobitel ima 2godine garancije, onaj dopunski listic koji ide uz garanciju!
    mobitel je dosao u prodaju u jesen 2007.tako da bi bilo najbolje da ga nosis u vip ako si sacuvao garanciju.
    LG G3, HTC Droid Incredible 2 Android 4.0.4 Deceased :(

  3. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Samobor
    Mobitel
    V640
    Operater
    VIP
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Novi jesam, zato i pitam i prije i sada, mislim da nisi dobro vidio o čemu se radi, taj telefon ima 1 godinu garanciju, vrlo rado, kupljen je u VIP u 4mj 2008

  4. #4
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čudno.
    Mislim da svi SE (kupljeni kod operatera) imaju 2 godine.
    Jesi li siguran da nemaš neki drugi "papirić" od SE na kojem ti daju dodatnu godinu garancije?
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  5. #5
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako, sto se tice garancije:
    Operateri daju garanciju koliko daju, najcesce 1god. Medjutim svi SE uredjaji imaju 2god garancije od samog SE obzirom na tjedan proizvodnje (koji pise ispod baterije, ono cudo oblika xxWyy). E sad, ne znam kako te dvije garancije funkcioniraju i koliko se "preklapaju", no znam da u slucaju koristenja SE garancije vise se uredjaj naravno ne nosi operateru ili gdje je vec kupljen, nego jedino u sluzbeni/ovlasteni SE servis.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    na mom v630 pise 07w28
    godina 2007 tjedan 28.
    LG G3, HTC Droid Incredible 2 Android 4.0.4 Deceased :(

  7. #7
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Samobor
    Mobitel
    V640
    Operater
    VIP
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dečki mislim da ste u pravu tj. Georgy svaka čast imam papirić koji je onako nekako zaklaman naopačke i na njemu pište dodatno jamstvo od 1 godine.Nevjerovatno je to koliko više očiju vidi bolje čak i na daljinu
    Na mom piše 08W03. Inače kupljen kod operatera 29.04.2008.
    Genijalno jedino ne znam da li će tolerirati ožiljke kojih nema previše, ali da ne bi rekli to vam je od pada pa onda ništa.
    Uglavnom šta je tu je javim se i radi svih ostalih, a i ako me odj.... u servisu.
    Hvala Vama kao i svima koji su se javili na p.p.

  8. #8
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za "oziljke" bi gundjali da hoces pod garanciju mijenjat kuciste. Ovo tvoje je softverski problem, kuciste ih ne bi trebalo zanimati.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Kako sacuvati podatke iz OPERE?
    By tnt_tunja in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-02-2009, 14:25
  2. [n95 8gb] - kako sacuvati poruke!
    By Z1000 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-02-2008, 09:35
  3. [N73] Kako sačuvati popis Radio stanica?
    By Maxbo in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-09-2007, 13:55
  4. Odgovora: 13
    Posljednji post: 22-06-2006, 20:34
  5. Kako spasiti podatke s MMC
    By Moby in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-02-2006, 02:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove