Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10
  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    [N95 8gb] Gdje su u Zg najpovoljnije originalne maske/kučišta?

    Gdje u Zg mogu najpovoljnije kupiti originalnu masku za Nokiu N95 8gb?Inače,treba mi samo prednja maska,ali vjerovatno ću morati kupiti cijeli komplet...

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i mene zanima, mene zanima opcenito. Ne samo ZeGe

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Sesvete™
    Mobitel
    iPhone 3GS 16GB
    Operater
    Tele2
    Godina
    32
    Postova
    257
    Bodovi
    5.620
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.620, Nivo: 17
    Bodovi: 5.620, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel zna neko kolko je za obicnu N95 samo poklopac baterije u mobisu ?
    W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
    Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamjenske maske jel vrijede? Ili se bolje splati kupiti orginal, a pri toj kuplji maski treba jos platiti montazu ili se kupuju samo maske?

  5. #5
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moja preporuka vam je da ne kupujete zamjenske maske,jer su loše-ja sam promjenio već dva zamjenska kučišta (svako sam platio 150kn) i nisam bio zadovoljan,mislio sam da mi je bilo puno dati oko 300kn za originalno kučište pa sam kupio zamjensko pa još jedno zamjensko,i opet ne valja,tako da sad idem na originalno,a već sam potrošio 300 kn na zamjenska!Zato me zanima gdje su u ZG najjeftinija originalna jer sam već 300kn bacio u vjetar...što se tiče ovih zamjenskih kučišta koja sam ja uzimao stvar je slijedeća-onaj stražnji oklop je OK i nema neke veće razlike u odnosu na originalni,ali problem je u prednjoj masci-kad sam prvi put kupio i montirao prednju masku,skinuo sam onu zaštitnu foliju,a ispod nje ogrebotine! i to ne male nego dosta velike ogrebotine,koje se nisu vidjele dok je zaštitna folija bila na masci,onda sam nakon nekog vremena kupio drugo kučište i kad sam išao montirati prednju masku malo sam je išao obrisati sa krpicom s jedne i druge strane stakla da obrišem prašinu i nakon toga se staklo zamaglilo i izblijedilo a onaj plastični crni okvir maske je također izblijedio! i kad bih sada tu masku montirao,displej bi mi izgledao kao zamagljeni prozor automobila! Tako da je moja preporuka-kupite odmah skuplje originalno kučište,a ne ovo kinesko smeće,jer će vas na kraju doći duplo skuplje!

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pokušaj u Simelu jer imaju zaista veliki izbor zamjenskih i originalnih kućišta.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Sesvete™
    Mobitel
    iPhone 3GS 16GB
    Operater
    Tele2
    Godina
    32
    Postova
    257
    Bodovi
    5.620
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.620, Nivo: 17
    Bodovi: 5.620, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DOLKI Pregledaj post
    Jel zna neko kolko je za obicnu N95 samo poklopac baterije u mobisu ?
    evo i odgovora od Mobisa

    = Citat = Izvorno postao Mobis Electronic Servisni centa
    Zahvaljujemo na Vašem upitu te Vas ovim putem obavještavamo da je unutar servisa moguće kupiti baterijski poklopac, a cijena istog iznosi 28.00 kn.

    Ukoliko je potrebna dostava ljubazno Vas molimo da nam dostavite podatke o točnoj adresi te tel. kontakt. (dostava 30.00 kn)
    W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
    Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Nokia N97
    Operater
    VIP
    Postova
    133
    Bodovi
    12.433
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.433, Nivo: 26
    Bodovi: 12.433, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moj N95 8GB kadi je ispao,i zadnji dio maske je otisao,ja sam odnio u mobis,i oni su mi promijenili...za cca 150kn (bez poklopca,posto je on ostao oke)! Isto je original,i sve 5 radi

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    21
    Bodovi
    4.729
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.729, Nivo: 16
    Bodovi: 4.729, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je bila kompletno izgrebana nokia jer mi je ispala s motora u vožnji. Radi ko sat, al plastika u rasulu. Uglavnom promjenio sam svu plastiku (prednju,zadnju i poklopac za bateriju) koja je orginal. Sad mi je ko novi . Došlo me je 260 kn (preko veze ). Za one koji žive u Splitu a imaju sličan problem, to mogu napraviti u Topela.

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    dečko iz dubrave
    Mobitel
    galaxy s
    Operater
    V.I.P.
    Postova
    821
    Bodovi
    9.796
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.796, Nivo: 23
    Bodovi: 9.796, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takodjer potvrdjujem da treba izbjegavat zamjenske maske pogotovo na skupljim modelima , a ako vam ponude zamjenske maske A kvalitete e onda im to bacite drito u glavu... e da usput navedem jednu ironiju u mobisu, frendu je pukao display i maska ... cijena dipleya sa zamjenom za n82 košta 290kn, a kompletna maska 350kn bez ruku
    www.vss.hr http://www.fkit.hr/ www.mdc.hr/tehnicki/
    moja tehnikalija: toshiba satelite pro a300-21a, motorola V8 , DSLR Pentak K100d Super.. itd...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [K1] Zamjena kucista (maske)
    By w1ld in forum Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-02-2008, 15:02
  2. Hands Free - Gdje Najpovoljnije Kupiti
    By afroman in forum Nokia
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 09-02-2007, 10:09
  3. USB kabel za N70-Gdje kupit najpovoljnije?
    By Tyler Durden in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-01-2007, 21:01
  4. gdje najpovoljnije kupiti 6280
    By _ivo_ in forum Nokia
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 04-11-2006, 00:39
  5. Gdje najpovoljnije nabaviti Memory Stick PRO?
    By //Wild-Boy\\ in forum Oprema za digitalne fotoaparate
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-05-2005, 11:21

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove