eto-imam u naslovu naveden problem koji me naravno smeta
imala sam neki r1baxxx soft koji sam jucer upgradeala na najnoviji i sad to jos cesce radi
kaj da radim? da ga odfuram u servis ili nesto drugo?
jel jos netko ima slicnih problema?