Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    k550i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    K550, "poblesavio" nakon gasenja vadjenjem baterije

    Dakle nakon što sam jednom izvadio bateriju a da nisam ugasio mob jer mi je bilo hitno, počeli su se javljati problemi tj. poruke mi više nisu poredane redom kojim stižu već potpuno nasumično, kao što je i lista poziva potpuno pobrkana i uopće ne slaže redom a također je i lista kontakata kojima sam zadnjim slao poruke pobrkana...što da radim ? Nije nekakav strašan problem ali me živcira kad mi stigne poruka i moram prelistati sve poruke što imam već par dana da bi ju mogao pročitati...

    Zna li netko rješenje ovog problema ?

    Hvala

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Microsoft lumia 640 xl
    Operater
    VIP
    Postova
    49
    Bodovi
    6.005
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.005, Nivo: 18
    Bodovi: 6.005, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najvjerojatnije ćeš problem riješiti s novim softverom. Pokušaj preko kabla sa SE stranice a ak ti to ne riješi nosi ga u servis da ti oni ugrade novi.

  3. #3
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eto, drugi put razmisli o "hitnosti" i jednostavnom vadjenju baterije.

    Probaj napraviti master reset (time gubis sve podatke na mobu, pa prvo napravi backup), ako ne pomogne, probaj reflash.

    I drugi put pripazi da ti naslov teme bude po pravilima.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [E51] nakon gašenja se ne pali displey
    By stipoo in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-04-2008, 19:30
  2. K550@W610,lošije slike nakon fleshanja.
    By dst in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-10-2007, 16:07
  3. K800i, nakon gasenja se vise nece upaliti
    By Tifoz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 18-09-2007, 14:05
  4. Komp se ne uključuje nakon gašenja
    By frish in forum Stolna računala
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 27-03-2005, 01:14
  5. Poblesavio vanjski zaslon na V525
    By whiteboy in forum Motorola
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 10-01-2005, 01:37

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove