Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X10 i neka Nokia
    Operater
    vip, T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Boje (lakovi) za maske mobitela

    Jel postoji sredstvo s kojim bi mogao obnovit boju maske na mobu. Naime, izlizala mi se maska pa gadno izgleda. Nema zamjenske, a nova je preskupa, pa me zanima postoji li tako nešto
    Identify yourself :P

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mala je vjerovatnos da ces nac neko sredstvo indenticne boje kao boja maske..

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..:: Zagreb ::..
    Mobitel
    ..:: Sony ::..
    Postova
    689
    Bodovi
    11.510
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.510, Nivo: 25
    Bodovi: 11.510, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A o kojem modelu je rijec?

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a je li mora bit bas ista boja ili???
    ###1410989180026

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X10 i neka Nokia
    Operater
    vip, T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma, Samsung X300. Kupljen rabljeni nedavno i maska je stvarno izlizana. Ima nijansa sivog i crnog, pa me to iritira
    Identify yourself :P

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Mobitel
    Sony Xperia Z
    Operater
    T-mobile
    Godina
    34
    Postova
    812
    Bodovi
    14.010
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.010, Nivo: 28
    Bodovi: 14.010, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam ti kupio u kar u jednoj zeljezari mala bocica sprej za plastiku i postpicao k 700i u plavo bas je jebeno izgledal,sada neznam tocno kako se to zvalo,ali mogu provjeriti pa vam javiti

  7. #7
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X10 i neka Nokia
    Operater
    vip, T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Lorry-Brzi Pregledaj post
    ja sam ti kupio u kar u jednoj zeljezari mala bocica sprej za plastiku i postpicao k 700i u plavo bas je jebeno izgledal,sada neznam tocno kako se to zvalo,ali mogu provjeriti pa vam javiti
    Ako možeš, super
    Identify yourself :P

  8. #8
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    odes u kemoboju.

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S8300,N81 8GB & E66,Visor
    Operater
    T-mobile & Tele 2
    Postova
    316
    Bodovi
    12.915
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.915, Nivo: 27
    Bodovi: 12.915, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ili kupi autolak,samo onda moras s odredene visine nanijeti jer u suprotnom ti se stvara debeli sloj,sto je greska kod mene

  10. #10
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X10 i neka Nokia
    Operater
    vip, T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bude ime toga ili da tražim sam?
    Identify yourself :P

  11. #11
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Mobitel
    N95 8gb
    Operater
    Vip
    Postova
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam sebi lakirao mobitel s autolakom, al s špricom i sve, više boja sam radio, prebolesno je ispalo, ali to sam mjenjao boju svakih 2-3 tjedna, e pa treći put sam prekoračio mjeru, više se boja ni s 55 primera nije htjela primiti, izgledalo je kao da je nešto ispod boje, kao prašina, tad sam kupio novu masku, jer ovu nisam mogao imati, jer je bila pošlajfana

  12. #12
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je li imas slucajno sliku toga???
    ###1410989180026

  13. #13
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X10 i neka Nokia
    Operater
    vip, T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne trenutno, ali mogu je imat ubrzo... A tak, gadan je, jbg
    Identify yourself :P

  14. #14
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    633
    Bodovi
    14.513
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma daj ajde, kolko sam ih ja prefarbao... nista od toga, nemoj se upustat jer ces napravit sranje samo, pa ces na kraju kupit nove maske....believe me...
    ja sam farbao s primerom, vrlo tanko, onda s lakom isto tanko i onda sa bezbojnim , u psreju sve, i boja se od nosenja u dzepu rastapala.
    kad sam upotrebio lak u kantici, umocio sam masku i istresao dobro, to je bilo super, ali je bed to ak ti padne mob, da ti boja pukne onak ko listic otpadne..
    farbat mob se ne moze doma, sa nikakvim sprejevima ili ostalim sranjima, na kraju cete platit sprejeve i jos cete novu masku kupit jer je ova sranje nakon farbanja.... i nemora nitko to osporavat, slusao sam savjete svih kaj sam nasao na netu i mogu rec da seru, nikad mi nije valjalo, farbao sam dvije maske od v300, jednu v525, tri od v360, i to sam ih vecinu pofarbo da izgleda ko nova , da ga mogu bolje prodat, a za osobno to ti nije. pozz,danijel.
    "Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Farbanje maske mobitela
    By perman111 in forum Općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-04-2008, 00:02
  2. boje maske n70??
    By alonso in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-06-2006, 15:10
  3. v3x-boje u ponudi?
    By ljacme in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-05-2006, 12:49
  4. nemam boje
    By letmarebrmbarov in forum Stolna računala
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-05-2006, 15:15
  5. boje na n-gage
    By S.Silva in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 05-03-2005, 20:27

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove