Kako ovo napravit(u naslovu pise) ak može mal detaljnije (prvi put radim!) dakle flesham ga sa monsterpackom:
TRIPLETS_G_0B.09.75R_LP0003_JPJAVA_G_0B_V600_05_03 R_GS9V600CIN02NA202_1FF.shx
E a kako ubacit hrvatski jezik?
Kako ovo napravit(u naslovu pise) ak može mal detaljnije (prvi put radim!) dakle flesham ga sa monsterpackom:
TRIPLETS_G_0B.09.75R_LP0003_JPJAVA_G_0B_V600_05_03 R_GS9V600CIN02NA202_1FF.shx
E a kako ubacit hrvatski jezik?
evo flashaš sa ovim i to je to:
http://rapidshare.com/files/93157529..._reflashIN.rar
A imaš jedan i ovdje ako slučajno ti može pomoć.... download
NE RADI MI NI JEDAN NI DRUGI! PIŠE MI PHONE IS BEING REBOOTED I TADA BI SE TREBO UPALIT ALI NIŠTA! I ONDA GA MORAM OPET FLESH! A ovaj tvoj drug neradi ni kad probam ubacit pise process failed! al mob radi poslje!
EDIT:
De jel može netko pomoć možda negdje griješim? kojim programom da to radim postupak, bilo kakva pomoć je dobrodošla!?
Zadnji uredio darac_os : 19-02-2008 u 19:20
S kojim programom flešaš?
Pokušaj s PST-om.
Bookmarks