LG na tarifi 48 ili 85(prijenos broja) uz trajni nalog dodje 1 KN, a SE 600KN.
da li dodatnih 600 kn za SE 550 vrijedi dati kad se usporedi sa LG KE800, znaci + i - sto se tice karakteristika i cijene ta dva moba?
Hvala
LG na tarifi 48 ili 85(prijenos broja) uz trajni nalog dodje 1 KN, a SE 600KN.
da li dodatnih 600 kn za SE 550 vrijedi dati kad se usporedi sa LG KE800, znaci + i - sto se tice karakteristika i cijene ta dva moba?
Hvala
+600kn je stvarno previse iako je K550 bolji,a KE 800 atraktivniji izbor.
a sta kazes na ostale sa istim uvjetima prijenosa broja
Nokia 6120 695kn
Nokia E50 575 kn
Nokia E65 895 kn
Samsung E740 595 kn
Samsung J600 305 kn
Samsung SGH-X530 165 kn
Samsung U600 795 kn
Sony Ericsson S500i 475 kn
i onda na kraju koje su glavne mane LG KE800?
E JOS DA SAM IKADA KORISTIO Symbian BILO BI DOBRO, A OVAKO NE ZNAM BAS , JEL TO TOLIKO DOBRA STVAR?
A JEL MOZES I MJENJATI DOKUMENTE NA MOBU?
Bookmarks