Imam MDA Vario i kad se logiram na MSN on mi automatski kopira kontakte u kontakt listu sto ja ne zelim. U postavkama msna maknem kvacicu da synkronizira kontakte, medutim nemogu se onda logirati na msn. Zna li netko kako to rijesiti?
[FIXED] instalacijom nove verzije MSNa
Zadnji uredio dakinho : 28-11-2007 u 21:33
Prckao sam malo po registryu nadajuci se da cu rijesiti problem ali nista. Zna li netko?
Bookmarks