Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    mogu li kako s moba skinuti firmware k750 vip vodafone

    Naime, imao sam k750 vip, pa sam ga flashao na w800, te ga vratio na k750 po uputama sa foruma (otisao mikrofon), ali sada imam neki izbornik defektni da defektniji nemoze biti, i jos mi stalno vrti po ekranu neki trceci shit, pise:
    WELCOME
    READY TO RECEIVE MESSAGE i jos mi druga navi tipka sluzi za neki fuc..in LIVE CAST, koma
    htio bi vratiti onaj prvi soft koji sam dobio uz mob, pa ako se moze, NAJLJEPSE BI MOLIO DOBRU DUSU DA ME UPUTI U TAJ POSTUPAK!!!

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    ajFon triGeEs
    Operater
    Tmobile
    Godina
    46
    Postova
    631
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da je ovo ono sta trazis -

    http://www.cafe.mobil.hr/showthread....anje+garancije

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Ne, nije, krivo

    u tome i je problem sto kad skinem sa SE stranice soft i flasham ga onda dobijem nekakav blesavi soft, BOZESACUVAJ
    recimo slican onom prvom kojeg sam dobio
    Ustvari mozdda sam trebao pitati ovako
    JEL POSTOJI MOGUCNOST DA SKINEM SOFT SA TELEFONA NA KOM, TE GA KASNIJE VRATIM, UKOLIKO SE MISLIM IGRAT SA MODANJEM I SL GLUPOSTIMA....

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    postoji mogućnost, s farom, bilo bi super kad bi netko s farom izvukao iz vodeafone brandiranog k750 fs i uploada ga
    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  5. #5
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mightywalker,
    Nema potrebe otvarati dvije teme za istu/slicnu stvar.
    Ovu temu zatvaram, daljnju raspravu nastavi(te) u ovoj temi.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Gdje mogu skinuti GSlide 1.4...?
    By Zver7 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 08-01-2008, 17:33
  2. ne mogu se odlučiti između 3 moba
    By kljukica_kviki in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-04-2007, 23:43
  3. ne mogu uninstallirati f secure sa moba
    By MarineroX in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-04-2006, 18:01
  4. Gdje skinuti novi firmware za nokiu 6260
    By bobikobic in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-08-2005, 16:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove