stavio sam si Kriomag 21.91 camera driver i kad po mraku slikam treba mu 5 sek da uslika i necini me se da su nesto bolji drajveri pa bi bio zahvalan da mi neko da druge drajvere
fala
stavio sam si Kriomag 21.91 camera driver i kad po mraku slikam treba mu 5 sek da uslika i necini me se da su nesto bolji drajveri pa bi bio zahvalan da mi neko da druge drajvere
fala
Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!
Bookmarks