Ocito ima 3G, a pretpostavljam da ima i touchscreen. Nokia je u zadnje vrijeme govorila kako su ekrani osjetljivi na dodir stvar buducnosti, a i TyTN-like tipkovnica je fora.
Ocito ima 3G, a pretpostavljam da ima i touchscreen. Nokia je u zadnje vrijeme govorila kako su ekrani osjetljivi na dodir stvar buducnosti, a i TyTN-like tipkovnica je fora.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
www.gadgethive.com
Bookmarks