neka ode u meni/postavke/zvuk/ton poruke/sms poruke/ i onda bira melodiju, vibraciju i ponavljanje..
Pozdrav!
Prijateljica ima taj mobitel ali ne zna kako promijeniti zvuk za poruke.
Kako se iskljucuje ili mijenja zvuk ili da radi samo na vibraciju?
Hvala!
neka ode u meni/postavke/zvuk/ton poruke/sms poruke/ i onda bira melodiju, vibraciju i ponavljanje..
11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
26.04.1986. Припять (Pripyat)
“No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”
kak se na taj mob instaliraju igrice (brandiran je na vodafone)
@Most Wanted, mislim da je netko to vec pitao, u svakom slucaju, prekopaj arhivu tu: http://cafe.mobil.hr/forumdisplay.php?f=124
11. o9. 2oo9. & 14. o8. 2o11.
26.04.1986. Припять (Pripyat)
“No measure of time with you will be long enough. But we’ll start with forever.”
Bookmarks