Ne radi m snimanje videa na d600?!znate li u čemu je kvar?kad idem snimat dođe do druge sekunde i piše GREŠKA?!Znate li u čemu je kvaka?
Ne radi m snimanje videa na d600?!znate li u čemu je kvar?kad idem snimat dođe do druge sekunde i piše GREŠKA?!Znate li u čemu je kvaka?
Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.
Bookmarks