Mene samo zanima sta VI mislite o izravnim upisima u srednje skole i fakultete sto ih ostvaruju djeca hrv branitelja... dal ste za to, ili ste protiv toga?

Evo jucer sam ja bio gledo gdje je moje mjesto na papiru u srednjoj, i ispod crte je, od 30 ucenika sto se prima u razred, 26 ih je djece branitelja i invalida
Tako da je samo 4 njih posteno proslo...

Mene sada zanima vase misljenje o ovome svemu

(samo se nadam da nece biti kazni za ovu moju temu)