Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    jel se moze u teletu ugasiti pin?

    pokuso sam ugasiti pin jer imam jedan mob a 2 kartice i kad god ubacim tele moram ukucati pin. na vipu imam za ugasiti a kad ubacim tele nema te opcije.

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG-Zapad
    Mobitel
    iPhone 8gb
    Operater
    Telje2
    Godina
    41
    Postova
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja isto nemogu iskljucit provjeru i to me zivcira jer taj mob stalno palim i gasim...

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ....ne može.
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ah bas sam se nado da ce me neko usrecit sa pozitivnim odgovorom a ono nista. izgleda da cu morat uzeti jos jedan mob jer ovo mjenjanje me ubija a jos vise taj pin sugavi.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Ri,Zg
    Mobitel
    Nokia 5310 expres music
    Operater
    Vip,tomato
    Godina
    38
    Postova
    339
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Postoji jedan način kako da ugasite pin na tele2! Ja sam na svom uspio.

    U samom izborniku mobitela nikako , ALI potrebno je imati dual sim adapter….
    Postupak je vrlo jednostavan….na tom adapreru ubactie tele2 i još jedu karticu drugog operatera i pri uključanju odaberete tele2 , nakon toga potražite u izborniku funkciju gašenja pin-a i potvrdite i stvar riješena!

    Evo samo neznam kako se koji adapteri ponašaju ja sam korsisto kineski , univerzalni , koji izgleda kao mala folija, bez ikakvih zadebljanja na mobitelu i rezanja sim katice…

    Ja sam isto htio kupiti taj adapter da mogu koristit dvije kartice u mobu , ali na mojoj tadašnjoj nokiji 6030 nije prebacivalo dobro iz jedne na drugu mrežu, malo je štekalo , pa nisam onda uzeo…

    Tako da kupnja ovag adaptera bi bilo idealno rješenje za tebe pero…..ukoliko sve funkcionira na tvom mobitelu kako treba.


    A za ostale koji bi željeli samo isljučiti pin , pokušajte zamoliti nekog u nekom dučanu ako pronađete taj adapter da vam ga da, da ga malo isprobate pa si isključite…..


    I thnx inovatoru što je otvorio ponovo ovu temu da sam mogo ovo napisati

    Pozdrav………

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a kolko to kosta? i di ima za nabaviti

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mobman Pregledaj post
    Postoji jedan način kako da ugasite pin na tele2! Ja sam na svom uspio.

    U samom izborniku mobitela nikako , ALI potrebno je imati dual sim adapter….
    Postupak je vrlo jednostavan….na tom adapreru ubactie tele2 i još jedu karticu drugog operatera i pri uključanju odaberete tele2 , nakon toga potražite u izborniku funkciju gašenja pin-a i potvrdite i stvar riješena!

    Evo samo neznam kako se koji adapteri ponašaju ja sam korsisto kineski , univerzalni , koji izgleda kao mala folija, bez ikakvih zadebljanja na mobitelu i rezanja sim katice…

    Ja sam isto htio kupiti taj adapter da mogu koristit dvije kartice u mobu , ali na mojoj tadašnjoj nokiji 6030 nije prebacivalo dobro iz jedne na drugu mrežu, malo je štekalo , pa nisam onda uzeo…

    Tako da kupnja ovag adaptera bi bilo idealno rješenje za tebe pero…..ukoliko sve funkcionira na tvom mobitelu kako treba.


    A za ostale koji bi željeli samo isljučiti pin , pokušajte zamoliti nekog u nekom dučanu ako pronađete taj adapter da vam ga da, da ga malo isprobate pa si isključite…..


    I thnx inovatoru što je otvorio ponovo ovu temu da sam mogo ovo napisati

    Pozdrav………
    svak čast mobman....thanks....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Moze li random ringing tone pomocu OggPlay-a na Nokia 6630 i 6680
    By Super Jack in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-08-2006, 11:52

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove