Zanima me dal bi taj stari crno-bijeli monitor radio da ga prikljucim na komp, tocnije zanima me dal bi on trebao davati sliku al samo crno-bijelu? Naime kad ga priljucim on prikazuje snijeg.
Zanima me dal bi taj stari crno-bijeli monitor radio da ga prikljucim na komp, tocnije zanima me dal bi on trebao davati sliku al samo crno-bijelu? Naime kad ga priljucim on prikazuje snijeg.
Bookmarks