Trebam kupit grafičku za sestrične pa me zanima kja je po vama najbolja od ove 3: Vga pcie asus en7300gs/256mb, Gecube x1300/ 256mb, vga asus eax550/256mb jer jedino x550 ima 128-bitnu memoriju? Molim vas ako možete brzo.
Trebam kupit grafičku za sestrične pa me zanima kja je po vama najbolja od ove 3: Vga pcie asus en7300gs/256mb, Gecube x1300/ 256mb, vga asus eax550/256mb jer jedino x550 ima 128-bitnu memoriju? Molim vas ako možete brzo.
Bookmarks