tj trea mi nešto tipa p2k za motorole!
Pozdrav prije svega, nov sam ovdje, dosad sam visio na motorola pod forumu.
Eo uzeh ovja aparat i sad ima 4-5 igara i samo mi jedna daje moguchnost da ju obršem odma preko telefona,
skinuo sam onaj pc suite za SEe ali tamo vidim samo slike i tonove, a skojim programom mog uch u fajlove mobitela da pobrišem ove igre koje mi netreaju?
tj trea mi nešto tipa p2k za motorole!
Te se igre ne daju brisat jer su zaštičene
Sad, pojavio se taj FarManager i sa njim možda..treba netko reć tko ima z550 pa da ti kaže ako se može, i jel probao
Sony Ericsson k750i, 256mb Pro Duo, R1CA021
Tako je, te igre su zasticene, pa se niti daju obrisati niti ih vidis u ijednom file manageru. Vjerojatno i pod slikama i pod zvukovima imas slicnu situaciju (neke slike/zvukovi su zasticeni i ne daju se obrisati).
Ima jedan (pra)stari trik koji je radio na starijim SE mobitelima (tipa T300). Ako ti se da gnjaviti mozes isprobati, mozda ti pomogne. Uputa se nalazi ovdje.
ma nech se ipak onda s time zajeb...
a jel ima di za kupit ta memory stick micro m2 kartica?
potrazi na www.nabava.net
tu je uglavnom informaticka oprema.. valjda i to...
A ima vec i tema ovdje o tome: Micro M2 kartice
Samo treba ne bit lijen i upotrijebiti SEARCH. Zasto se to nikome ne da?![]()
ovo je tema o brisanju igara, ne o karticama, zato se drzite nje
iPhone 5s 16 GB
Bookmarks