Da malo su smotani![]()
Imao sam pretplatu do pocetka 7mj i tada sam presao na bonove ponovo i od tada su poceli problemi sa zaostalim racunima za 6mj i nekoliko dana u 7mj.
Za 6mj dobijem racun 200kn sporna stvar u racunu je bila ta sto su mi bukvalno uracunali pretplatu nisu uzeli u obzir da iznos pretplate od 85kn (koju sam tada imao po starim uvijetima) mogu potrosit na sve pozive unutar RH i sms! Zovem sluzbu za korisnike min 5 puta da im uspijem objasnit o cemu se radi jedna mi je zenska cak trubila da trazim ispis racuna i zaokruzim sporne pozive . Napokon se javila jedna malo bolje informirana koja je shvatila u cemu je problem! Do danas oni nisu uspjeli rijesit racun za 6mj. Poslali su za 7mj takodje racun na kojem je opet ista greska ponovljena. Iznos za koji sam zakinut je 2kn pa se necu na njega zalit.
Jedino mogu reci da im sluzba za korisnike po meni cista katastrofa! Totalno su neinformirani vise bi informacija dobio i vise stvari bi rijesio da sam zvao vip ili simpu!!
Zadnji uredio jdabic1 : 03-09-2006 u 21:12
Da malo su smotani![]()
Ja racun za 6. mjesec nisam nikad niti dobio, platio sam preko net bankarstva, oni mi izdiktirali broj racuna i iznos.
Izvorno postao jdabic1
da je obrnuto vidio bi kako se oni ne bi žalili...
T2 jođ uvijek ne zadovoljava masu kriterija o kvaliteti usluge, a možda su nas VIP i T-mobile već pomalo razmazili sa svojom "kvalitetom"![]()
Malo su zbunjenii kasne im računi i ta papirologija
al nikad nisam imo problema sa službom za korisnike niti računima prema meni su korektni čak su mi i neke darove poslali kapa,stalak za mob,vezicu, kapu.....
nek ljudi malo pripaze na te racune njihove jer vole muljat meni su dva mjeseca za redom napravili istu gresku...a jesu mutavi da je to strava kazu zvat cemo vas a onda zovu nakon mjesec dana nakon sto sam im i fax i postom poslao prituzbu odmah su mogli zvat a prije toga su mi i opomenu poslali i napisali da ce me i iskljucit i sl sranja! Stvarno se nezna tko pije tko placa. Da su bakice na dolcu pokupili i njima malo pojasnili mislim da bi i one bolje radili od njihove sluzbe za korisnike!!!!
necu uopce komentirat dok su bili na vipu sve super sad me skoro nitko ziv ne moze dobit na tele broj doma. mobi mi 35 satiIzvorno postao Inovator
dnevno trazi mrezu tko me god zove kaze sto si iskljucio mob!!!
A da stavis na rucni odabr mreze? Ocito je da lovis slabasan Tele2 signal koji ti se gubi. Odaberi rucno VIP.
Umem da kažem samo četiri reči: Koliko para toliko muzike !!![]()
![]()
![]()
Nije ovo za mene ...
E nekim ljudima koji ne znaju rukovat mobitelima stvarno onda treba puno para, a od tebe tomislave bi najradje trazio kucnu adresu da ti posaljem VIP ili T Mobile karticu za rodjendan.
molim te JBT makni se više sa tih foruma, neka se jave oni koje se proziva. Koji si ti to? Nisi im glasnogovornik. Ponašaš se kao Ratko Maček iz HDZ-a. Govoriš ono što ti Ivo Sanader kaže. Ušuti već jednom. Dosta mi te je. Ljudi su u pravu ako imaju problema i to kažu. Evo u ovoj temi ima i pohvala. Znači nisu svi nezadovoljni. A ti odgovaraš bezobrazno samo onima koji imaju negativne kritike.
Odgovaram bezobrazno onima koji ne znaju sto je to rucni odabir mreze, jer u slucajevima granicnog signala koji je jedva upotrebljiv, automatski odabir zaista moze poruzrokovat gadne probleme.
znam sta je rucni odabir signala al opet mi to ide na zivce. Posto cesto idem do grada tamo je tele signal pa onda moram prebacivat na tele signal pa kad odem iz grada opet na vip signal pa je*** mobitel ak ga moram stalno drzat u rukama i svaki cas ja trazit mrezu i odredjivat koju ce koristit a koju nece. Stvarno mi je to jadno.Izvorno postao JBT
Pa mozes biti cijelo vrijeme na VIP mrezi, tko kaze da se moras prebacivati na Tele2 signal. Nece oni ugasit VIP roaming sve dok signal ne postane stabilan da ne bi svi imali probleme kao i ti.
Koliko ja znam jedino je u Zagrebu ugašen vip roaming, dok u ostatku Hrvatske i dalje radi.
Naravno da radi, i ako ti je signal tele2 na podrucju gdje zivis i dalje slab ili na granici, bolje rucno prebacit na VIP.
ak se ne varam u gradovima koji su pokriveni signalom tele2 je ugasen roming!!!Izvorno postao JBT
U Karlovcu još nije...
Varaš se. Još nisam čuo za slučaj da se netko nije mogao prebacit na vip osim u zg-u. Uostalom, mislim da nema puno gradova koji su baš full kvalitetno pokriveni pa da bi išli onemogućavati prebacivanje na vip.Izvorno postao jdabic1
mogao si se ne varati i isprobatiIzvorno postao jdabic1
![]()
Split je prvi imao signal nakon Zagreba pa cak niti tamo nije ugasen jos roaming, a kamoli u drugim gradovima.
Baš me čude ovi "mali" problemi sa Tele 2.Kao što rekoh u prijašnjem postu Vip i T-mobile su te bolesti imali krajem 90-ih godina prošlog stoljeća.![]()
![]()
![]()
Bili su na pocetku kao i ovi danas.
Onda je jako puno ljudi koristilo mobitele pa svi jako dobro znaju da li su imali probleme ili ne... Ja se samo dobro sjećam da simpa nakon puno godina rada nije skidala pare odmah sa računa nego je trebalo proći neko vrijeme da vidiš pravo stanje, a poruke nisu kasnile, nego uopće nisu dolazile.Izvorno postao sony70
negdje 2001. su uveli realtime skidanje para sa računa, no to nije tema ove teme :-)Izvorno postao ojpi
Da,ali sada je 2006 i gsm tehnologije su daleko daleko iznad 1998-99.Isto tako Tele 2 se hvalio(prije ulaska na hr.tržište) kak imaju razvijenu tehnologiju u Evropi.Vip kada je ušao 1999 na tržište imali su dobar dio Hr.pokrivenIzvorno postao JBT
![]()
![]()
Bookmarks