Join Today
Zatvorena tema
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44
  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Tele 2 sluzba za korisnike - cista katastrofa

    Imao sam pretplatu do pocetka 7mj i tada sam presao na bonove ponovo i od tada su poceli problemi sa zaostalim racunima za 6mj i nekoliko dana u 7mj.
    Za 6mj dobijem racun 200kn sporna stvar u racunu je bila ta sto su mi bukvalno uracunali pretplatu nisu uzeli u obzir da iznos pretplate od 85kn (koju sam tada imao po starim uvijetima) mogu potrosit na sve pozive unutar RH i sms! Zovem sluzbu za korisnike min 5 puta da im uspijem objasnit o cemu se radi jedna mi je zenska cak trubila da trazim ispis racuna i zaokruzim sporne pozive . Napokon se javila jedna malo bolje informirana koja je shvatila u cemu je problem! Do danas oni nisu uspjeli rijesit racun za 6mj. Poslali su za 7mj takodje racun na kojem je opet ista greska ponovljena. Iznos za koji sam zakinut je 2kn pa se necu na njega zalit.
    Jedino mogu reci da im sluzba za korisnike po meni cista katastrofa! Totalno su neinformirani vise bi informacija dobio i vise stvari bi rijesio da sam zvao vip ili simpu!!
    Zadnji uredio jdabic1 : 03-09-2006 u 21:12

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Europe:-)
    Mobitel
    S 8
    Operater
    ,E-plus,ortel.de
    Godina
    50
    Postova
    297
    Bodovi
    11.242
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da malo su smotani

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja racun za 6. mjesec nisam nikad niti dobio, platio sam preko net bankarstva, oni mi izdiktirali broj racuna i iznos.

  4. #4
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jdabic1
    Iznos za koji sma zakinut je 2kn pa se necu na njega zalit.

    da je obrnuto vidio bi kako se oni ne bi žalili...
    T2 jođ uvijek ne zadovoljava masu kriterija o kvaliteti usluge, a možda su nas VIP i T-mobile već pomalo razmazili sa svojom "kvalitetom"

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    RI
    Mobitel
    iPhone 5S
    Operater
    Vip
    Godina
    43
    Postova
    554
    Bodovi
    12.087
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.087, Nivo: 26
    Bodovi: 12.087, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malo su zbunjeni i kasne im računi i ta papirologija al nikad nisam imo problema sa službom za korisnike niti računima prema meni su korektni čak su mi i neke darove poslali kapa,stalak za mob,vezicu, kapu.....

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nek ljudi malo pripaze na te racune njihove jer vole muljat meni su dva mjeseca za redom napravili istu gresku...a jesu mutavi da je to strava kazu zvat cemo vas a onda zovu nakon mjesec dana nakon sto sam im i fax i postom poslao prituzbu odmah su mogli zvat a prije toga su mi i opomenu poslali i napisali da ce me i iskljucit i sl sranja! Stvarno se nezna tko pije tko placa. Da su bakice na dolcu pokupili i njima malo pojasnili mislim da bi i one bolje radili od njihove sluzbe za korisnike!!!!

    = Citat = Izvorno postao Inovator
    da je obrnuto vidio bi kako se oni ne bi žalili...
    T2 jođ uvijek ne zadovoljava masu kriterija o kvaliteti usluge, a možda su nas VIP i T-mobile već pomalo razmazili sa svojom "kvalitetom"
    necu uopce komentirat dok su bili na vipu sve super sad me skoro nitko ziv ne moze dobit na tele broj doma. mobi mi 35 sati dnevno trazi mrezu tko me god zove kaze sto si iskljucio mob!!!

  7. #7
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A da stavis na rucni odabr mreze? Ocito je da lovis slabasan Tele2 signal koji ti se gubi. Odaberi rucno VIP.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umem da kažem samo četiri reči: Koliko para toliko muzike !!
    Nije ovo za mene ...

  9. #9
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E nekim ljudima koji ne znaju rukovat mobitelima stvarno onda treba puno para, a od tebe tomislave bi najradje trazio kucnu adresu da ti posaljem VIP ili T Mobile karticu za rodjendan.

  10. #10
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slatina
    Mobitel
    Panasonic VS3
    Operater
    Tele2
    Postova
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    molim te JBT makni se više sa tih foruma, neka se jave oni koje se proziva. Koji si ti to? Nisi im glasnogovornik. Ponašaš se kao Ratko Maček iz HDZ-a. Govoriš ono što ti Ivo Sanader kaže. Ušuti već jednom. Dosta mi te je. Ljudi su u pravu ako imaju problema i to kažu. Evo u ovoj temi ima i pohvala. Znači nisu svi nezadovoljni. A ti odgovaraš bezobrazno samo onima koji imaju negativne kritike.

  11. #11
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Odgovaram bezobrazno onima koji ne znaju sto je to rucni odabir mreze, jer u slucajevima granicnog signala koji je jedva upotrebljiv, automatski odabir zaista moze poruzrokovat gadne probleme.

  12. #12
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Odgovaram bezobrazno onima koji ne znaju sto je to rucni odabir mreze, jer u slucajevima granicnog signala koji je jedva upotrebljiv, automatski odabir zaista moze poruzrokovat gadne probleme.
    znam sta je rucni odabir signala al opet mi to ide na zivce. Posto cesto idem do grada tamo je tele signal pa onda moram prebacivat na tele signal pa kad odem iz grada opet na vip signal pa je*** mobitel ak ga moram stalno drzat u rukama i svaki cas ja trazit mrezu i odredjivat koju ce koristit a koju nece. Stvarno mi je to jadno.

  13. #13
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa mozes biti cijelo vrijeme na VIP mrezi, tko kaze da se moras prebacivati na Tele2 signal. Nece oni ugasit VIP roaming sve dok signal ne postane stabilan da ne bi svi imali probleme kao i ti.

  14. #14
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko ja znam jedino je u Zagrebu ugašen vip roaming, dok u ostatku Hrvatske i dalje radi.

  15. #15
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da radi, i ako ti je signal tele2 na podrucju gdje zivis i dalje slab ili na granici, bolje rucno prebacit na VIP.

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    okolica BJ
    Mobitel
    neki stari
    Operater
    BonBon
    Godina
    43
    Postova
    1.372
    Bodovi
    15.084
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Bodovi: 15.084, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Naravno da radi, i ako ti je signal tele2 na podrucju gdje zivis i dalje slab ili na granici, bolje rucno prebacit na VIP.
    ak se ne varam u gradovima koji su pokriveni signalom tele2 je ugasen roming!!!

  17. #17
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U Karlovcu još nije...

  18. #18
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jdabic1
    ak se ne varam u gradovima koji su pokriveni signalom tele2 je ugasen roming!!!
    Varaš se. Još nisam čuo za slučaj da se netko nije mogao prebacit na vip osim u zg-u. Uostalom, mislim da nema puno gradova koji su baš full kvalitetno pokriveni pa da bi išli onemogućavati prebacivanje na vip.

  19. #19
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Operater
    Tele2
    Postova
    239
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jdabic1
    ak se ne varam u gradovima koji su pokriveni signalom tele2 je ugasen roming!!!
    mogao si se ne varati i isprobati

  20. #20
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Split je prvi imao signal nakon Zagreba pa cak niti tamo nije ugasen jos roaming, a kamoli u drugim gradovima.

  21. #21
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Sk-Zg
    Mobitel
    S.E.W910
    Operater
    T-Mobile VPN
    Postova
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baš me čude ovi "mali" problemi sa Tele 2.Kao što rekoh u prijašnjem postu Vip i T-mobile su te bolesti imali krajem 90-ih godina prošlog stoljeća.

  22. #22
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bili su na pocetku kao i ovi danas.

  23. #23
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sony70
    Baš me čude ovi "mali" problemi sa Tele 2.Kao što rekoh u prijašnjem postu Vip i T-mobile su te bolesti imali krajem 90-ih godina prošlog stoljeća.
    Onda je jako puno ljudi koristilo mobitele pa svi jako dobro znaju da li su imali probleme ili ne... Ja se samo dobro sjećam da simpa nakon puno godina rada nije skidala pare odmah sa računa nego je trebalo proći neko vrijeme da vidiš pravo stanje, a poruke nisu kasnile, nego uopće nisu dolazile.

  24. #24
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Onda je jako puno ljudi koristilo mobitele pa svi jako dobro znaju da li su imali probleme ili ne... Ja se samo dobro sjećam da simpa nakon puno godina rada nije skidala pare odmah sa računa nego je trebalo proći neko vrijeme da vidiš pravo stanje, a poruke nisu kasnile, nego uopće nisu dolazile.
    negdje 2001. su uveli realtime skidanje para sa računa, no to nije tema ove teme :-)

  25. #25
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Sk-Zg
    Mobitel
    S.E.W910
    Operater
    T-Mobile VPN
    Postova
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Bili su na pocetku kao i ovi danas.
    Da,ali sada je 2006 i gsm tehnologije su daleko daleko iznad 1998-99.Isto tako Tele 2 se hvalio(prije ulaska na hr.tržište) kak imaju razvijenu tehnologiju u Evropi.Vip kada je ušao 1999 na tržište imali su dobar dio Hr.pokriven


 
Zatvorena tema
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove