Izvorno postao gog
znamo kako kotira kod nas
katastrofalno
Zanimljiva statistika.A šta ćemo tko god da nam dođe na vlast bit će nam isto.Izvorno postao gog
Ovo je najćešče razgibavanje radnika u HR kada dobije plaću![]()
ovo sa sudstvom me najvise impresioniralo...joj sada bi malo prostacio, ali nije mjesto grrr
...ma cijela je zemlja u k****... hebeš ovu državu...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
nije drzava kriva vec ova gamad koja vlada njome, a uzrok su oni koji su ih izabrali i koji im (si) dozvoljavaju svasta.
dobar grah daleko se čuje
Ma lako kriviti druge!!
Sve smo mi krivi jer se ponašamo kao ovce.
Daj pastiru gdje ima trave i nije nas briga
što vukovi kolju na drugoj strani stada!!
Mi smo krivi jer znamo samo kukati a ništa ne poduzimamo.
"ja sam glasao" nije dovoljno!
![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Jbg stari a za koga više glasat. Tko god od ovih starih "komunjara" dođe na vlast bit će nam isto.Prvo se nakradu jedni ,a kad dođu novi opet isto sranje.Izvorno postao KaKaV NeReD
Dobro su mi rekli jedni poslovni partneri iz Njemačke...Tek kad budemo mi u 50-im možda se nešto promjeni.Jer dok su god ovi stari jebivjetri na vlasti tu nema kruha.
Bookmarks