Hej,imam k750i na engleskom....Kak da ja instaliram hrvatski na taj mobitel preko kabla koji sam dobio? Jel ima neko program ili nesto slicno-please...![]()
Hej,imam k750i na engleskom....Kak da ja instaliram hrvatski na taj mobitel preko kabla koji sam dobio? Jel ima neko program ili nesto slicno-please...![]()
Bookmarks