Jeste li zadovoljni kvalitetom slike na k750?.Ja nisam nikako.Dok sam imao D500 sa njim sam pravio kvalitetnije slike iako mu je kamera 1.3mp.Kakva su vasa iskustva?Pozdrav.
Jeste li zadovoljni kvalitetom slike na k750?.Ja nisam nikako.Dok sam imao D500 sa njim sam pravio kvalitetnije slike iako mu je kamera 1.3mp.Kakva su vasa iskustva?Pozdrav.
Bookmarks