upravo sam danas bio nekako posebno raspolozen i procitao nekoliko review-a sa stranih foruma i stranica, i sad bi ga puno prije uzeo nego v3 koji nije po meni nis imao (sto bi mene zadovoljilo) osim dizajna. no, vidim da je ovaj "i" puno bolji, ali me zanimaju 2 stvari i mislim da mi ti BD mozes na to odgovorit s obzirom da pratis malo vise od mene moto:
1. oce'l dolazit u crnoj boji, dakle da se priceka par tjedana?
2. jel se mogu promijenit one ruzne ikone iz glavnog menija? nesto tipa win XP mozda? ili nesto sam customizirat?


). Uglavnom, cijena u Italiji je 399€, nekodiran, ali nisam ga uspio vidjeti jer ga u dotičnom dućanu, naravno, nije bilo.
Odgovori uz citat






Bookmarks