Sto radim krivo? Pokusavam spojiti T630 na komp. Instalirala sam float mobile agent i jos neki my phone i stalno izbacuje da ga ne prepoznaje. Koristim li krivi software ili jednostavno negdje nesto treba kliknuti da proradi?
Thanks!
Sto radim krivo? Pokusavam spojiti T630 na komp. Instalirala sam float mobile agent i jos neki my phone i stalno izbacuje da ga ne prepoznaje. Koristim li krivi software ili jednostavno negdje nesto treba kliknuti da proradi?
Thanks!
Nisi navela kako spajaš mob i komp: bluetooth, kabel, infra crveno.
Ma kabel, to sam dobila, nije usb nego onaj obicni (nazovimo ga tako).
Na kojem je COM portu?
Ostrag na kompu je ukljucen, ima onaj ulaz kao graficka, ono sto se zasarafi. Probala sam mijenjati port, ne vrijedi.
Pa znam kak izgleda... Obično je ovaj gornji COM1, a ovaj ispod COM2. Jesi isprobala neku drugu verziju programa?
serijski ulaz za komp je to.... probaj u tom programu izmjenit sve COM portove koje imaš na raspolaganju.
Bookmarks