da malo dignem temu, danas sam dobio T-comov prenosni HDD(verbatim)
i moj komp me malo zajeb.. naime gada ga uštekam u USB1,1 ili 2,0 čuje se zvuk da je hadware uštekan, u devace manageru isto ga prepozna, damo windowsi ga ne mogu nać ni disk defragmenter.
Zna li itko koji mu je?


Odgovori uz citat
Bookmarks