Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC HD2, Nokia 6700
    Operater
    Tele2, T-Mobile
    Godina
    39
    Postova
    349
    Bodovi
    7.621
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.621, Nivo: 20
    Bodovi: 7.621, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bara Pregledaj post
    Inače nećeš falit na sa Canonom ni sa Nikonom pa ih rađe isprobaj i vidi koji ti više odgovara.
    Sa ovim se u potpunosti slažem. Iako je čovjek u naslovu threada naglasio da bi uzeo Canona - ja to poštujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje...

    Meni je više odgovarao 450D pa sam ga kupio, tko zna, možda mi slijedeći aparat bude Nikon... ali zasad sam zadovoljan sa ovim što imam, a slijedeće ulaganje je u objektive, polarizatore i sl.
    "Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction." - Albert Einstein

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    K800i
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Godina
    37
    Postova
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Prophet1986 Pregledaj post
    Sa ovim se u potpunosti slažem. Iako je čovjek u naslovu threada naglasio da bi uzeo Canona - ja to poštujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje...
    Da bi uzeo Canona ako nema ništa bolje. Pa ja sam posla namjerno onaj link da malo pogleda kolka je zbilja moć senzora pojedninog aparata i pitam zato autora teme kako to da ako ''samo Canonon valja'' je Nikon na prva 2 mista one liste? Nek mi malo to pojasni.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. televizor do 6000 kn-a
    By the man in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 04-12-2017, 23:05
  2. Koji hladnjak na AMD 6000?
    By VuKi in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-08-2008, 21:57
  3. Konfiguracija od 6000-7000 kn
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-11-2007, 20:39
  4. Konfiguracija za 6000 kuna sa LCD monitorom
    By VuXs in forum Stolna računala
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 07-07-2006, 23:44
  5. konfiguracija do 6000 kn
    By sonyck in forum Stolna računala
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 28-05-2006, 11:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove