Sa ovim se u potpunosti slažem. Iako je čovjek u naslovu threada naglasio da bi uzeo Canona - ja to poštujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje...
Meni je više odgovarao 450D pa sam ga kupio, tko zna, možda mi slijedeći aparat bude Nikon... ali zasad sam zadovoljan sa ovim što imam, a slijedeće ulaganje je u objektive, polarizatore i sl.



Odgovori uz citat
Bookmarks