Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 384

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A kod nas će t-mobile vjerovatno vezati iphone samo uz neke tarife tipa 500 ili 6000 samo da bi zaradili.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    3G iPhone/Android G1
    Operater
    Vip/T-Mobile/Tele2
    Postova
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Riddick Pregledaj post
    A kod nas će t-mobile vjerovatno vezati iphone samo uz neke tarife tipa 500 ili 6000 samo da bi zaradili.
    Dobih par informacija da će tarife i cijene u HR biti primamljive svima, mislim pa nisu ni oni retardirani cilj im je prodati što više a to neće postići skupljim tarifama. Postoji hrpa istraživanja koja kažu da se potrošačke i navike korištenja telefona se znatno mjenjaju jednom kad ljudi krenu raditi sa iPhone-om. Struktura troškova računa se promjeni odnosno manje SMS/MMS-ova više mailova, više sufranja i naprednijih usluga.

  3. #3
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Bi0 Pregledaj post
    ...Struktura troškova računa se promjeni odnosno manje SMS/MMS-ova više mailova, više sufranja i naprednijih usluga.
    za to nam treba jeftinji data prijenos.

    A što se tiče T-mobila neznam što je njima prihvatljivo, ugovor na 24 mj. LoL. U našim uvjetima mislim da je svaka tarifa veća od 100Kn mjesečno prevelika.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    za to nam treba jeftinji data prijenos.

    A što se tiče T-mobila neznam što je njima prihvatljivo, ugovor na 24 mj. LoL. U našim uvjetima mislim da je svaka tarifa veća od 100Kn mjesečno prevelika.
    ne bih se slozio. vecina ljudi koje ja znam (zapravno svi) potrose mjesecno vise od 100kn. bilo bonovi, bila pretplata.
    24mj. mi je logicno, svi bolji mobiteli u t-mobile/vip/tele2 su preko 2000kn na 24mj. (osim K850 na tele2), tako da ne vidim zbog cega sad raditi buku oko toga.

    sve u svemu, treba pricekati da dode kod nas, pa cemo onda raspravljati o cijenama i ostalim segmentima. trenutno to nema smisla.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    3G iPhone/Android G1
    Operater
    Vip/T-Mobile/Tele2
    Postova
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    za to nam treba jeftinji data prijenos.

    A što se tiče T-mobila neznam što je njima prihvatljivo, ugovor na 24 mj. LoL. U našim uvjetima mislim da je svaka tarifa veća od 100Kn mjesečno prevelika.
    hm pa nebih se složio sa tobom, imam tarifu 200 sa mobile data planom kod vipa i to mi savršeno odgovara mojim potrebama. Problem je u tome što vi bez razmišljanja pokušavate ukalkulirati nešto što je fixni trošak u cijenu koštanja telefona. Tih 24 rate ti je FIXNI a ne varijabilni trošak, odnosno imao ili nemao iPhone mjesečno ćeš potrošiti određeni iznos na razgovore/data/whatever a to baš i ne možeš ukomponirati u cijenu koštanja telefona. Jeidno pitanje koje ostaje otvoreno dali će tarife sa kojima se iPhone bude prodavao biti jednake, manje ili veće od tvog prosječnog mjesečnog računa u zadnjih 6 mjeseci recimo.

    Kod mene je to prosječno 250-300 kn (iako varira znatno u sezoni i offsezoni) to je uključen data prijenos koji i nije toliko skup koliko ljudi misle. Brutalno je skup ako koristiš "gost" pristup (cca 100 kb=5kn) koji je ionako tu samo da prisili ljude kojim eventualno treba mobilni prijenos podataka da uzmu neku od tarifa. Na vipu je to 45kn /Mj sa 512 Mb prijenosa uključenih u pretplatu ( kojih u preko godinu dana korištenja nikad nisam probio)

    U našim uvijetima 100 kn pretplate je ništa. U principu poslovne telefone poput MDA, HTC, N poslovne serije, BlackBerry i iPhone ne kupuju ljudi za šminku (kupuju u malom postotku) nego im neka od funkcija koje ti aparati nude olakšava posao/život. Ako nemaš dovoljno sredstava za kupnju nećeš ga uzeti, druga je stavr što smo fancy i pomodan narod pa će biti navala i kartičarenja al to je tako svugdje u svijetu ne samo kod nas.

    Sry na pouzem postu al eto htjedoh rascistiti neke stvari

  6. #6
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Napisao sam to iz sljedećeg razloga, citiro forumaša iznad:
    = Citat = Izvorno postao Bi0 Pregledaj post
    Dobih par informacija da će tarife i cijene u HR biti primamljive svima,...
    a 100Kn je primamljivo, ostalo ne spade pod to.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. kratki kod u hrvata
    By giPe in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 04-06-2007, 23:02
  2. Ponuda mobova u Hrvata
    By ljacme in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 15-09-2006, 18:01
  3. WiMax u Hrvata
    By Drug Mile in forum Mreža
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 09-02-2006, 01:09
  4. UMTS u Hrvata (VIP I T-mobile)
    By Nokia in forum Mreža
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-04-2005, 21:19
  5. ADSL u hrvata
    By Tihomir in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 01-12-2002, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove