Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 117

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    VUKOVAR
    Mobitel
    NOKIA N82 best
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    67
    Bodovi
    5.981
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.981, Nivo: 18
    Bodovi: 5.981, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tema menager je super stvar radi imaš oko 51 temu koju možeš promjeniti kad god hoćeš od i ficha do i phona preko viste i toga sličnog moja žena kristi i sve je ok .

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Kuća
    Mobitel
    LG KU990 Viewty,SE W800i
    Operater
    Vip
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao speooOn Pregledaj post
    tema menager je super stvar radi imaš oko 51 temu koju možeš promjeniti kad god hoćeš od i ficha do i phona preko viste i toga sličnog moja žena kristi i sve je ok .
    Pozdrav svima
    ja sam ovdje novi,(ako niste primjetili)..vlasnik sam Viewty-a godinu dana i tek sam prije dva tjedna ćuo i vidio za teme menager...na youtube,instalacija mi se ćinila jako komplicirana,s obzirom da nisam stručnjak za mobitele a ni za kompjutere...drugom rijeći laik sam...ipak sam se upustio u instalaciju na vlastiti rizik..nisam ni radio backup ni ništa,držao sam se uputa i uspio... slažem se da je teme manager super stvar,ali imam jedno pitanje za one iskusnije...primjećujem da mi kod nekih teme,npr. i3d i iSlide mob uspori,tj teme kao da su usporene...imam oko 55 tema,koje sam skinuo skupa s teme managerom,sve rade super ,osim ove dvije...ako netko zna ..molim da mi objasni uzrok...pozdrav

  3. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Kuća
    Mobitel
    LG KU990 Viewty,SE W800i
    Operater
    Vip
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo za sve one koji bi htjeli teme za Viewty,a neznaju gdje tražiti....
    ovo je pack od 100 tema i teme managerom 3.2(zadnja verzija)
    provjereno bez virusa...uživajte: thumbup:
    http://rapidshare.com/files/111855414/Themes.rar.html


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Obavijest: Procitati prije otvaranja novih tema
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-09-2007, 17:17
  2. Obavijest: Procitati prije otvaranja novih tema
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-09-2007, 17:17
  3. Obavijest: Procitati prije otvaranja novih tema
    By imaticx in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-09-2007, 17:16
  4. Otvaranje novih tema - procitati!
    By flOoKi in forum Igre
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-10-2006, 20:15
  5. SE t230 ubacivanje tema i igara
    By Zeus in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-03-2006, 17:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove