Evo fotke, nadam se da sam pomogao. Jedino što na drugoj slici tamo oko kamere je plavo, a inače u orginalu je narančasto. Zahvaljujem moderatoru na spajanju tema na moj prijedlog.
Zadnji uredio DJ X2 : 08-11-2007 u 01:13 Razlog: promjena posta zbog spajanja tema
Pravila foruma
Bookmarks