Pozdrav! U 12. mjesecu mi istječe ugovor za obiteljsku tarifu L. Vidim da se neki uređaji mogu kupiti na rate, 24 mjeseca (otplatni plan). Mene zanima SG S 3 mini, cijena u webshopu je 548 kn. Imam i oko 8000 bodova, 200 kn popusta. Mogu li uzeti taj uređaj i plaćati ga 14,5 (348 /24) kn mjesečno + 210 kn mjesečna tarifa? Hvala!