jel imas tu Maju ex i na mobu i na kartici??ILi sam na mobu??Izvorno postao Gruntovčan
Kolko sam ja cuo , inače kad se namjesti neki specifični ton za neki kontakt , onda kad nam ta osoba posalje SMS , tak zvoni mobitel , ne samo kod poziva – KVAJT STUPID
e pa meni sad vise nije tako-neznam sad jel to normalno jel se to moze namjestit tocno di il sta …
evo , za kontak “Maja ex 4.b” sam stavio da zvoni “OrgasmusInBayern”
length:0:11
size : 66,2 kb
bit rate:48 kbps
type:mp3
category:unfiled
Mislim ocu rec to me ugodno iznenadilo – jel zna neko kak to da mi se to desilo?
jedino kaj m iapda na pamet je da je to zato kaj je mp3 fajl pa kao
bilježim se sa štovanjem
jel imas tu Maju ex i na mobu i na kartici??ILi sam na mobu??Izvorno postao Gruntovčan
mm samo na mobitelu.
vjerovatno je u tome stvar! mnogi imaju duple unose, pa se mob zbuni i ne zna šta pustit, a u ovom slučaju bi trebalo biti OKIzvorno postao Gruntovčan
eto tko rekao da je to neki bug motorole??? To sam prije u nekim postovima citao. Ajd nek je i to rijeseno.
Gruntovčan koji flex/flash koristis. Meni je na v525 nekad to radilo dobro ali se vise ne mogu setiti kombinacije.
PS definitivno je bug posto brojeve drzim iskljucivo na mobu.
Misko: nije valjda da ni jedan broj nemas spremljen na kartici????
Bilo bi super ako bi neko provalio kako da se to namesti, to je mozda jedina stvar pored loseg file manager -a koja mi smeta na Motoroli.
r376 g oe 65 14r aIzvorno postao misko
Imam vise kartica u jednoj (simemu) pa menjam brojeve telefona. Iz tog razloga ne odgovara mi da drzim brojeve na kartici.
PS Gruntovcan hvala na odgovoru ali na moju zalost nisam obratio paznju da ti koristis E550.
Motorola E550
Svi kontakti na mobu
65.25R i SE5109AXXXX055
I dalje problem sa zvonom poruke (svira ID melodiju)![]()
sve bi bilo super kad bi se negdje dao i nac tvoj softwer!!:bunny:Izvorno postao Gruntovčan
ma , ja sam ti uvijek bio poseban
zezam se ... a nemam pojma ,ak vam mogu kak pomoc da vam nekak dam taj softver , recite .
al sumnjam, to se valjda nemre, već bi neko stavio
ma , ja sam ti uvijek bio poseban![]()
zezam se ... a nemam pojma ,ak vam mogu kak pomoc da vam nekak dam taj softver , recite .
al sumnjam, to se valjda nemre, već bi neko stavio
To sa zvonjavom ID=SMS je motorolin bug općenito, dosta ljudi se žali na to i momentalno nema načina da se to promjeni, ali sta se može mora se i s tim živjeti.
aha , znači ja sam valjda jedan od onih sretnika kojima normalno radi...
nemogu bit 100% siguran , ali čini m ise da bas ka sam kupio mobitel , dok jos uopce nisam imo kabel az njega , inisam nis prcko po softveru opčenito , da mi je mobitel sviro poruku onak kak sam to stavio uz kontakt ... velim , nesječam se 100% al cini mi se da je-
dakle , il ga je nes puklo , il sam ja to prouzrocio prčkajuci po njemu
Bookmarks