preko MPTa možeš dvosmjerno komunicirat! a za igrice ti treba MidWay, imaš sve o tome na našem forumu, koristi search!!!Izvorno postao domrai8
imam motorolu v300 koju sam flashao na v600. imam motorola mobile phone tools i mogu slike i to ostalo slat sa kompa na mob bez problema preko usb-a. Ali ako bi mi itko mogao pomoci kako bi mogao skinuti koju igricu i koji programi mi trebaju za prebacit ih na mob. Bio bih vam zahvalan. HVALA!!!
preko MPTa možeš dvosmjerno komunicirat! a za igrice ti treba MidWay, imaš sve o tome na našem forumu, koristi search!!!Izvorno postao domrai8
To sve imaš na forumu,pretraži ga pa ćeš naći nešto.
I nemoj više na temu pisati POMOĆ I MOLIM i tako nesto
Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb
evo ti link na http://coma.fsb.hr/motorola tamo ti je malo dolje sve full detalnjo objasnjeno nemozes pogrijesiti a koristis MidWay
Bookmarks