poslao sam ti! ako nisi stavljao dodatne melodije, to će ti riješit problemIzvorno postao lujito
Potrebni su mi sve orginalne melodije za motorolu e550!Izbrisao sam ih i sada nemogu editirat ringstylove.Tj, mogu sve osim ringstyl zvono i vibracija jer nijedan program za editiranje ringstylova nema tu opciju,vec svi imaju zvono pa vibracija.I zato mi je jedina opcija vratit orginalne fajlove koju si bili na pocetku.Zato molim nekog ko ih jos ima da mi ih posalje na mail.
lukasbakotin@net.hr
FORD FOCUS RS500
I like it!
poslao sam ti! ako nisi stavljao dodatne melodije, to će ti riješit problemIzvorno postao lujito
Inovator,zahvaljujem,sutra cu ih vratit,to mi je rodakov mob!to ce sigurno rijesit jer nisan nista brisa osim melodija koje su bile tvornicki zakljucane u njegovoj motoroli.
Jos jedno veliko hvala!!
FORD FOCUS RS500
I like it!
ma OK, nije bitno čiji je, bitno da rješiš!Izvorno postao lujito
![]()
Bookmarks