wb zavidim ti na ovome sto radis.
Evo danas je SE imao presicu i u Zagrebu, nedugo nakon svjetskog predstavljanja, tako da smo imali prilike se malo poigrati s novim telefonima.
Slobodno pitajte, a više čitajete u sljedećem Mobilu.
Evo par 'live' slikica novih telefona s presice. Eksluzivno za Mobil Forum!!!
![]()
![]()
Zanimljiva boja...
K600 - stvarno je mali i elegantan za jedan 3G telefon - označen okvirić di se vidi osoba koja razgovara (u ovom slučaju ja) za vrijeme video call-a:
![]()
Moj favorit, K750:
![]()
W800 je u stvari K750, ali dolazi sa nekim walkman funkcijama, kao što je slušanje muzike bez da je telefon uključen (recimo u avionu), a time se štedi i baterija, zatim u paketu dolazi i memorijska kartica MS Duo sa čak 512 MB, što mu naravno podiže cijenu... ne znam točno koje će sve razlike (i ako) biti u softveru između ova dva telefona, ali soft im je još prilično nestabilan bio (gog je uspio sledit K750), tak da treba pričekat tržišnu verziju oba telefona...
Svakako je zanimljivo pakiranje od W800:
![]()
![]()
![]()
I na kraju Z800, koji imak nije tako mali kako se činilo da će biti... no bar nije tako debel kao npr. Z1010...
![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
wb zavidim ti na ovome sto radis.
da se pohvale,to je tipican sony stil. ko one glupe naljepnice na discmanima ( 86hours of battery life)
sve jedan ruzniji od drugog.
bez uvreda molim.
![]()
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
ukusi su različiti...![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
sve je to divno i krasno...............................
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
Ma lijepi su... sve što je novo je lijepo...
A wb-u treba noge polomit pa mu preuzet posao![]()
Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni
W 800 the best (for me)
WhiteBoy daj nam i okvirne cijene tih aparata što si imao zadovoljstvo isprobati!!!!
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
+
kakav to nedostatak softvera spominjete na tim promo mobitelima i možemo li biti sigurni da ih neče biti kada stupe u prodaju i kako ih "brzo" otkriti ?
THANX
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Meni se sviđaju. Se znaju okvirne cjene i kad će se počet prodavat kod nas?
Znat ćeš kada pročitaš recenziju finalnog proizvoda u MobiluIzvorno postao Vuki
![]()
Okvirne cijene nisu htjeli davati, samo su rekli da će W800 biti skuplji od K750... ja brijem da će K750 biti negdje oko 450 eura.
Što se pitanja o softveru tiče - to vam je normalna stvar da predprodukcijski modeli (dakle prije pojave na tržištu) imaju bugovit (beta) softver. Do dolaska na tržište oni uvijek isprave te sitnice, možda još nešto ful sitno ostane, ali to se riješi upgradeom. Zato je moja preporuka uvijek i bila da se ne isplati kupovati mob tog trena kad se pojavi u dućanima, nego uvijek pričekati neko vrijeme...
detalje čitajte u Mobilu kad ga dobijemo na recenziju...
Svo postat ću vam jednu sliku sa presice prije točno godinu dana kad je predstavljen K700i - pogledajte malo ikone. Naravno da je do dolaska na tržište je to riješeno...
![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Super to sam i tražio. samo da bude detaljna ali stvarno detaljno provjerena.Izvorno postao gog
nije fer- nemogu klikniti gog & WB na vagu jer sam več prije dao +![]()
![]()
![]()
Zadnji uredio VuKi : 08-03-2005 u 17:25
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
jel i w800 ima auto focus na kameri, na sluzbenoj stranici se nije spominjao. i jesi vidio fotke koje radi k750? jesu stvarno tako impresivne?
ima autofokusIzvorno postao coma_zgb
da,ovo i mene zanima? jesi mozda sliko i prebacio na lap pa da pokazes?Izvorno postao coma_zgb
kaj će nam časopis kad imamo forum!!!Izvorno postao gog
![]()
![]()
p.s. ovo je šala da opet netko ne bi krivo shvatio moj uvrnuti smisao za humor
“I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”
ajme puno je to 450eura,al je mob fakat predivan....k750 mislim,a k600 mi je cak i lijepsi....ce on bit skuplji il jeftiniji od k750?
http://www.info-mob.com/galerija/dis...album=34&pos=0 uzmite u obzir da je snimano u hemingwayu u mraku i iz ruke... kliknite na sliku za full size...
S obzirom na osvjetljenje, odlično.![]()
a jesi ti dobio dopuštenje da fotografiju na kojoj sam ja objavljuješ na netu?Izvorno postao gog
ma to sam i ja htio staviti, ali sad sam uštedio prostor na vip webu..
kliknite tamo na sliku da je vidite u punoj rezi!
da, tu jednu fotku smo uspjeli okinut i skinut, ali bila je gungula, ljudi su se naguravali i stvarno je mračno u tom hamingwayu, tak da je slika zadovoljavajuća u tim uvjetima.
kad dobim telefon na test stavit ću koji fotku u boljim uvjetima za usporedbu...
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
steta sto niste jos malo slikali, no ovo mi se cini kao veliki skok u odnosu na ono sto trenutno imamo sada na mobitelima....wb zeljno iščekujem slike.
Malo oftopic! Ba sam procito u novinama kako je izaso novi Sonyjev walkman sa 1.3 kamerom koji upotrebljava kartice od 1gb i pazie sad ovo dodju samo 6$ odnosno 40kn! To mora da je lapsus!
lapsus sigurno... please stay on topic
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
Te Fotke Su Legenda!!!!!!!!! S Obzirom Na Osvjetljenje! Ma Cool! Ali Jeste Li Vidjeli Fotke Od Motorole E1000?? Divota!!
Bookmarks