Nešto mi nije jasno
Evo sam počeo koristiti navigaciju "Here we go" i uskoro idem na Seišelske otoke i skinuo sam mapu naziva Sejšeli
Otvorio sam navigaciju i upisao jednu adresu na Sejšelima, ali sam šokiran
Koliko vidim od svih cesta 80 % njih nema naziv tako da je navigacija nemoguća
Evo možete provjeriti i u browseru ovde https://wego.here.com/?map=-4.68462,...5,12,satellite
Nije mi jasno čemu onda ta mapa ako ne služi ničemu


Odgovori uz citat

Bookmarks