Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Widgetsi-je li pametno imati puno njih

    Znači, zaključio sam, nakon višegodišnjeg druženja s Androidom, dva home screena su mi baš ono max koliko mi treba.
    Koristim Nova launcher i zbilja sam zadovoljan opcijom "preklapanje widgetsa". Recimo da ih na oba koristim, 10-ak. Glavni mi je Xperia digital clock, zatim analogni sat sa sekundaricom (jako bitan), HRT meteo, Accuweather prognoza.
    Na drugom home screenu mi je uvijek Kalendar, ispod RAM/ROM manager i widget za Shazam.
    Da, zaboravih na Google tražilicu. Phil widget, znači kao na Pixelu.
    Jel ovo previše za mob i bi li se trebalo widgete držati "pod kontrolom"?
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imho, ako su widgeti "zdravi" onda nemas frke. Pod zdravi mislim da se ne refreshaju svako malo, bad coding i slicne gluposti koje najcesce izlaze na vidjelo kod losih/teskih/shitty aplikacija/widgeta. Na kraju krajeva ako tebi mob uredno dela i trebaju ti widgeti, tko smo mi da ti sudimo

    Kod mene godinama samo 1 homescreen sa 6 ikona, plus dock sa 6+6 ikona (swipe lijevo desno). To su ujedno i appovi koje koristim 90% vremena pa app drawer niti ne koristim.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    1
    Bodovi
    1.092
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.092, Nivo: 7
    Bodovi: 1.092, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    puno

  5. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    Galaxy S9 Plus
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    60
    Postova
    146
    Bodovi
    4.175
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.175, Nivo: 15
    Bodovi: 4.175, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma danas su telefoni dovoljno „jaki“ da te sve widgete podnose gotovo bez problema ( mislim na puno njih i zastajkivanje, trzanje , fluidnost) i mobiteli rade kao „veliki“ , što bi stariji ljudi rekli .
    Misli da je to stvar izbora i ne treba se s tim opterećivati , kome se sviđa stavi ih više kome ne manje i to je to isto vrijedi i za broj zaslona ( ja ih imam tri ,centralni i po jedan lijevo i desno ) i to je to
    Widgete, ja osobno ih imam malo (kalendar , vrijeme i jedan kontakt direktan poziv ( suprugu naravno )


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tko nudi najjeftiniji GB i više njih
    By ispravljach in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 182
    Posljednji post: 13-01-2022, 21:48
  2. Je li pametno mijenjati Vistu za Win XP?
    By Moby in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-08-2009, 21:31
  3. Baterije I Punjac Za Njih
    By adratep in forum Oprema za digitalne fotoaparate
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 26-06-2008, 09:34
  4. ka-končar-kako do njih
    By Hoc in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-01-2008, 08:02
  5. FTP serveri za skidanje stvari sa njih
    By SiemensCX70 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 24-09-2007, 15:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove