Imho, ako su widgeti "zdravi" onda nemas frke. Pod zdravi mislim da se ne refreshaju svako malo, bad coding i slicne gluposti koje najcesce izlaze na vidjelo kod losih/teskih/shitty aplikacija/widgeta. Na kraju krajeva ako tebi mob uredno dela i trebaju ti widgeti, tko smo mi da ti sudimo
Kod mene godinama samo 1 homescreen sa 6 ikona, plus dock sa 6+6 ikona (swipe lijevo desno). To su ujedno i appovi koje koristim 90% vremena pa app drawer niti ne koristim.


Odgovori uz citat

Bookmarks