Pozdrav, zanimaju me konkretna iskustva s Tele 2. Prebacio bih nekoliko brojeva s HT pretplate na Tele 2 pretplatu. Ono sto me muci u toj prici je da li cu imati jednako dobru pokrivenost signalom, 4G i dostupnost kao i kod HT-a.
hvala unaprijed!
Pozdrav, zanimaju me konkretna iskustva s Tele 2. Prebacio bih nekoliko brojeva s HT pretplate na Tele 2 pretplatu. Ono sto me muci u toj prici je da li cu imati jednako dobru pokrivenost signalom, 4G i dostupnost kao i kod HT-a.
hvala unaprijed!
Bookmarks