Jel ima netko onu shemu s kojom se mobitel napaja preko usba?
hvala.
Jel ima netko onu shemu s kojom se mobitel napaja preko usba?
hvala.
Imaš ovdje shemu kabela. Kabel provjereno radi sa Mobile Phone Managerom i SiMoCo-om. Drugo nisam provjeravo jer je jučer napravljen. Za izradu je iskorišten USB kabel od starog printera kojem je odrezan B-konektor i handsfree set sa kojeg je skinut konektor.
Večeras ću kasnije isprobati kabel s V-klayom, Papuom i dr.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
zahvaljujem.Izvorno postao Sljaka
Zadnji uredio Sljaka : 12-01-2011 u 00:01
...zanimljivo...ajd javi za Vklay pa možda prepravim svoj DCA-540...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
nemoj si uništavat DCA-540, postoje neke informacije da će izaći softver za unlock koji će koristiti DCA-540 bez test pointaIzvorno postao Eminem
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
...a ko zna kad...ništa, bit će red nabavit i DCA-510...Izvorno postao Sljaka
...a što je sa tim tvojim kabelom, jel radi s Vklayem...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Ovaj kabel ne radi s V-klayem, nažalost
Open Disk radi bez problema , kao i VNavigator SFE.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Evo jednog problema kada hocu da napravim full backup sa V-klayom dobijm ovu poruku:
A hardware I/O error was reported while accessing COM1 – Loader: Open: NO answer from boot ChaosKey2.bin.
Imam dva kabala DCA-510 i USB DCA-540 sa oba je ista stvar.
da da....Izvorno postao smokips
kao prvo, prebaci si u V-klayu cm port na onaj na kojem ti je kabel!
pošto imaš USB kabel, 110% ti nije na COM 1!
Ma njegov je problem što nije patchirao bootcore sa onom aplikacijom pa mu zato izbacuje ChaosKey2.bin problem.......Pronađi na Siemensmani aplikaciju px65v3 ubaci u mobitel i pokreni je.Tada ćeš u V_Klayi moći izabrati npr.C65(Chaos BootPatch) i povezati će ti mob.Izvorno postao smokips
A za sve ostale koji imaju takav ili sličan problem a imaju fw 50 izašla je nova aplikacija px65v4(radi sa priključenim data kablom) koja ništa ne dira po bootcoreu već sama izračunava hash i esn.......ma sami to pogledajte na Siemensmani,ima za download video snimka postupka pa će vam biti lakše.....
evo imate i ovdje px65v4-http://www.siemensfreaks.com/php/unlock.php
flasher - http://www.siemensfreaks.com/php/flash.php
i zadnji papua utils v0.5.1 - http://www.siemensfreaks.com/php/unlock.php
maraschino - PTICICA
jos kad bi znao ruski i mao windowse na cirilici.Izvorno postao 3aTmr
))
...o čemu ti...pa trebaš otići na www.siemensfreaks.com , registrirati se i moći ćeš skidati potrebne stvari...Izvorno postao jojaroker
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
on misli na PapuaUtils...
evo ovako, skini PapuaUtils na engleskom (starija verzija) - http://www.siemensfreaks.com/prog/x6...sV038d_ENG.rar pa kasnije samo usporedi sa novomm verzijom... Tako ces znati sto ti je gdje![]()
maraschino - PTICICA
Da toga sam se i dosjetio, ali ostaje jos jedan problem, poruke koje javlja program tipa upali mob, su isto na ruskom.Izvorno postao 3aTmr
![]()
Ako uspiješ pročitat ćirilicu nije problem skužit par riječi da znaš kaj treba napravit.
Jedino ako je sama ćirilica problem.![]()
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Evo jos jednog pitanja, kada prikljucim kabl i pokrenem x65v4 posle 816 sekundi on proracuna HASH i ESN, ali sta dalje? Probao sam da pokrenem x65flasher-1072, ali se nista ne desava, ima dva loader_b i loader_c, pratio sam uputsvo koje dolazi sa x65flasher-1072 ka readme-en, i tamo objasnjavajau “Wait about 10-40 minutes until phone beeps and shows "OK", then launch x65flasher, choose COM port and press "Connect" - flasher will start calculate password.” , ne vidim nigde dugme Connect sta treba pritisnuti???
Ljudi ima li resenja?!
Crvena i crna su uvijek + i -, a bijela i plava, bi trebale biti D- i D+. Kod mene su bijela i zelena. Čak i ako ih obrnuto spojiš ništa strašno, zamijeniš ih. Bitno je da ne zamijeniš crvenu i crnu.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks