Nazovi SZK.
Da li neko zna kako da obrišem svoj nalog na Tele2?
I da li se on možda automatski briše broj kad prestane da bude aktivan?
Od 14.11.2014-te mi je istekla valjanost bona,pa sad ne mogu da pristupim svim podacima.
Nazovi SZK.
Bilo bi dobro da neko odgovori ko je imao iskustvo sa ovim.
Jel to ima veze s domenom @tele2.hr? Korisnik sam prepaida kod Tele2 i nikada nisam išao na Moj portal.
Znam da su ukinuli webmail zauvijek.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Web mail nisam koristio,samo Moj Tele2 portal.
To ti je da možeš da preko portala vidiš potrošnju,nadoplatiš bon,pošalješ upit Teletu itd.
Bookmarks