kako da postavim neku sliku za AVARTAR na ovom forumu?

imam pitanj,apa ko netko zna..


zasto slike na 7610, na jednom dijelu budu super ostre i fine,a na drugom onako mutne.. to mozete vidjeti ako pogledate slike snimljene 7610 tiu na forumu. nema niti jedna slika ja je potpuno cita i ostra,vec jedan dio ostar, drugi ne.. zasto?

i molim odgovor za avartar.