Pozdrav
Imam Navman S45 sa kartom od Australie pa ako mi neko moze pomoci da otkljucam navigaciju i ubacim drugu kartu u nju (npr. igo ili mio moov ili Garmin)
Unaprijed hvala
Pozdrav
Imam Navman S45 sa kartom od Australie pa ako mi neko moze pomoci da otkljucam navigaciju i ubacim drugu kartu u nju (npr. igo ili mio moov ili Garmin)
Unaprijed hvala
Bookmarks