Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34
  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pokrivenost signalom

    Trebo bih informaciju o pokrivenosti signalom Povljane na Pagu 3G signalom; t-mobile, VIP, eventualno tele2.

    Pa ak netko ima iskustva (na kartama u teoriji obično izgleda puno bolje nego u praksi)
    Nije ovo za mene ...

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Desire
    Operater
    092
    Postova
    365
    Bodovi
    13.983
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav! Podižem ovu temu!

    Pošto se brzo selim sa Tele2 na neku drugu mrežu i mene bi zanimalo pokrivenost signalom po cijeloj Hrvatskoj, odnosno koja mreža drži najbolju pokrivenost? Planiram s Tele2 na Simpu.
    Desire / Oxygen /

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    185
    Bodovi
    6.082
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Pokrivenost signalom

    Vip slovi kao najbolji ali kod mene je tmobile bolje pokrio teritorij. Stavio je dve bazne stanice vise koje mu daju prednost. Sm zupanija

  4. #4
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

    Re: Pokrivenost signalom

    Na Tmobileu i nigdje nisam imao problema s signalom, cak ni u nekom zaseosku, jest da je onda samo 2G dostupan.
    Takodjer na autocesti ima signala svugdje, no za net je takodjer 2G samo.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    vIp,tele2
    Postova
    390
    Bodovi
    5.575
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što se zabitih sela u Slavoniji(primjer: Pavlovci-Nova Kapela,brdovito područje) u kući t-mobile jedna crtica,vip jedna crtica 100 metara od kuće na malo povišenom položaju,tele 2 jedna crtica 500 metara od kuće na većem povišenom pnložaju.Jasno sve su 2g mreže.Ostali ništa....ali za zato ima bosanskih mreža(Eronet ,BH telekom...)sa jako dobrim signalom.
    ("jedna crtica"=oznaka jakosti signala na statusnoj traci)

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Desire
    Operater
    092
    Postova
    365
    Bodovi
    13.983
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja s Tele2 imam užasne probleme sa 3G signalom. Svaki mjesec u Smart tarifi platim i 1GB prometa, ali tako reći - neiskoristivo mi je to. Štoviše, čak u nekim važnim trenucima mi se desilo da nema 3G signala kada mi je bio prijeko potreban u hitnim slučajevima i nuždi (primjer, kada sam se trebao prijaviti na net bank da vidim koliko mi je preostalo love i slično)... znači Tower Centar Rijeka, ZTC, okolica Poreča - znači strogi centrovi (pa čak i Rijeka, Podmurvice i slično mi se znalo dešavati) i nema 3G signala. Zaključno s time, ja s Tele2 odlazim. Čak i sa Tomatom nisam imao toliko "signalnih" problema kao i s Tele2.

    Dali je Simpa isto šta i T-mobile (jedne te iste antene, repetitori ili šta već prenosi signal pa tako i jednaka pokrivenost)? Pitam jer na Vip i T-mobile ne bi prelazio, više mi djeluju kao poslovni nego privatni sa nekim "olakotnim" tarifama, ko šta je Tomato bila Brutalna ili Smart Tele2 (znači paketi SMS-a, minuta i prometa). Hvala i poz!
    Desire / Oxygen /

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    HTC Gratia
    Operater
    bonbon
    Godina
    46
    Postova
    47
    Bodovi
    3.174
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Zdrave Pregledaj post
    Što se zabitih sela u Slavoniji(primjer: Pavlovci-Nova Kapela,brdovito područje) u kući t-mobile jedna crtica,vip jedna crtica 100 metara od kuće na malo povišenom položaju,tele 2 jedna crtica 500 metara od kuće na većem povišenom pnložaju.Jasno sve su 2g mreže.Ostali ništa....
    A koji to ostali kad fizički postoje samo tri mreže?

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    vIp,tele2
    Postova
    390
    Bodovi
    5.575
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tomato,BonBon,MultiPlus...oćeš reći da se oni u traženju mreža pojavljuju kao vip i t-mobile?
    (tomato se prije nekoliko mjeseci pokazivao kao tomato,doduše u tragovima na spomenutom području i to sa puno lošijim signalom nego što je od vip-a a kao ista infrastruktura)
    Zadnji uredio Zdrave : 30-01-2013 u 15:57

  9. #9
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Re: Pokrivenost signalom

    Bome meni su bonbon i tomato uvijek bili t-mobile odnosno vip u prikazu mreza.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    HTC Gratia
    Operater
    bonbon
    Godina
    46
    Postova
    47
    Bodovi
    3.174
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoću reći da ti se mreže prikazuju ovisno o kartici u telefonu. Ako imaš bonbon karticu onda vidiš mreže bonbon, vip, tele2. Ako imaš tomato vidiš tomato, t-mobile, tele2. Ako imaš tele2 onda vidiš vip, t-mobile, tele2. Dakle, ako koristiš neku virtualnu mrežu taj ti se naziv prikazuje umjesto naziva fizičke mreže.

    Misliš da stranci kad dođu kod nas mogu biti u roamingu kod tomata ili bonbona? :-)
    Zadnji uredio Gayo : 31-01-2013 u 10:28

  11. #11
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možda na nekim drugim mobovima stoji to što kažeš, ma meni na androidima je uvijek kao što rekoh. Koristim Bonbon i Tomato.

    edit:
    E onda bit će da je do telefona, hvala na demistificiranju ovog slučaja
    Zadnji uredio xlr : 31-01-2013 u 20:55
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  12. #12
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    HTC Gratia
    Operater
    bonbon
    Godina
    46
    Postova
    47
    Bodovi
    3.174
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Bodovi: 3.174, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo poslikao sam situaciju. U lijevom mobitelu je bonbon, a u desnom tomato kartica.
    Inače meni na HTC-u isto piše bonbon umjesto T-mobile.

  13. 'Hvala' kaže:

    xlr

  14. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Desire
    Operater
    092
    Postova
    365
    Bodovi
    13.983
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vrlo se interesantno razvila ova tema i ide u odlicnom smjeru, no, mene bi, ako nije problem, zanimao odgovor na gore postavljeno pitanje, dakle, koja mreza drzi najbolju pokrivenost signalom, i to 3g signalom, jer je za surfanje po meni 2g nemoguce, tema je povezana, tako da nema smisla da za isto pitanje otvaram jos jednu novu temu, hvala svima i lp
    Desire / Oxygen /

  15. #14
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

    Re: Pokrivenost signalom

    Nemas neke mudrosti. Ili Vip ili Tmobile( tj neka od njihovih "podmreza"), u globalu podjednaka pokrivenost iako se Vip hvali kao da bolje pokriva. Raspitaj se u kraju gdje ti najvise treba net, vidi sto ljudi koriste i tako ces znat najbolje, iz prve ruke.

  16. #15
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    Desire
    Operater
    092
    Postova
    365
    Bodovi
    13.983
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Bodovi: 13.983, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    thanks, odoh u t - centar malo, tele 2 mi je dosadio, hvala velika još jednom
    Desire / Oxygen /

  17. #16
    Pravi forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Frankfurt
    Mobitel
    Nokia C7
    Operater
    E-plus
    Postova
    50
    Bodovi
    2.167
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.167, Nivo: 10
    Bodovi: 2.167, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Živim u inozemstvu i kupio sam vip-me karticu najviše zbog interneta kad dolazim na godišnji odmor i mogu reći da sam neugodno iznenađen što se tiče pokrivenosti 3G signalom.
    Najčudnije mi je da je autocesta A1 jako dobro pokrivena 3G signalom iako tu baš i nije tako potreban brzi internet ali ako ga već ima potom bolje.
    Pogotovo u turističkim mjestima ima jako puno problema sa 3G mrežom, tj u nekim mjestima je vjerojatno postavljena samo jedna bazna stanica tako da je 3G signal jako loš i pogotovo u objektima je signal jako loš ili nikakav. Da bar EDGE funkcionira kako treba bar bi se internet mogao nekako koristiti ali kad se Smartphone automatski prebaci na EDGE onda u najviše slučajeva internet nikako ne radi jer je veliko preopterećenje.
    Nije to pojedinačan slučaj nego sam to primjetio u većini mjesta pa čak i u zagrebačkoj okolici gdje središte jednog mjesta gotovo nikako nema 3G pokrivenost.
    Po svemu sudeći jednostavno je premalo bazni stanica postavljeno.
    Najviše sam iznenađen zato što se uvijek govorilo kako vip ima najbolju pokrivenost.
    Nisam cijelu hrvatsku testirao ali sam u nekoliko navrata vidio da čak tele2 ima pun 3G signal dok vip preskače na 2G (EDGE) kroz koji većinom ne idu podaci.
    Da li vip još izgrađuje svoju 3G mrežu ili je već prioritet LTE ?

  18. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC EVO 3D
    Operater
    vIp,tele2
    Postova
    390
    Bodovi
    5.575
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Bodovi: 5.575, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valjda im je bilo pogodno okačiti odašiljače uz auto cestu otuda i dobar signal.
    U Slavoniji naprimjer Vip ima puno bolju pokrivenost u manjim mjestima (Edge,većinom) od Tele 2.

  19. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Iako sam korisnik Vip-a; nemam adsl-a niti mi treba. Moram priznati i napisati na žalost po Vip da se skroz ulijenio po bilo kakvom pitanju pa i pokrivanja.

    Čini se meni da njima više ništa nije prioritet kao nekada kada su bili novi pa su se trudili sve u 16. Sada se ne trude ništa; njima je sve izgleda meni ravno baš ih briga. Krenu sa LTE..... i stoje mjesecima ni 8 od pokrivanja na 800Mhz a kamoli 3G; ne vjerujem.
    Konkurencija konkretno t-mobile mi se čini da trenutno puno više radi na pokrivanju i 3G i LTE.

    Vipnet come on wake up!!!

  20. 'Hvala' kaže:


  21. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Frankfurt
    Mobitel
    Nokia C7
    Operater
    E-plus
    Postova
    50
    Bodovi
    2.167
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.167, Nivo: 10
    Bodovi: 2.167, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogotovo u većim mjestima nije dovoljno staviti jednu ili dvije UMTS bazne stanice i to je to.
    Jer tu se stvaraju dodatni problemi da fali kapaciteta, što se tiče interneta. Svakom modernom mobitelu je prioritet 3G mreža pa dođe do velikog preopterećenja, tu samo pomažu dodatne bazne stanice.
    To se najviše vidi kada mobilni uređaj pokazuje na zaslonu H+ (HSPA+) a download râta iznosi dosta spori 1MBits a pošto iz dana u dan rastu internet korisnici doći će uskoro do još većih problema pogotovo u ljetnim mjesecima kad sve više turista koristi domaće mreže.
    To me podsjeća na jednu njemačku mrežu koja je imala isti problem i bila je prisilna investirati mnogo novca u izradnju mreže i to im se isplatilo.
    Ali opet mi nije posve jasno zašto EDGE ne radi kako treba ?

  22. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A gdje se trenutačno nalaziš i što kaže Speedtest? Ja samo mogu reći da u ZG Vip ima jako dobru brzinu koja na 3g-u ide i do 30 mbita i dobru 3g pokrivenost. Slična je situacija i na autocestama ZG - Rijeka i ZG - Split. U većim gradovima na moru je lani isto bilo dosta dobro...ove godine još nisam bio dolje pa ne znam kakva je trenutačna situacija.

    Inače, mislim da se u zadnjih godinu dana i kod VIP-a i T-Mobilea više ulagalo u pokrivanje cesta i priobalja 3g-om nego u 4g s obzirom da se tu stvari micu jako sporo.

  23. #21
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kod mene u Slavoniji nema u Vipa 3G signala,ali zato T-mobile svaka im cast
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  24. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    Tele2
    Postova
    116
    Bodovi
    8.212
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.212, Nivo: 21
    Bodovi: 8.212, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo podizem temu...Kazu da Vip ima najbolji signal.Dali je to negdje dokumentirano,dali postoji neko neovisno istrazivanje ili je to samo rekla kazala?Inace,ja se selim sa Tele2 ponovo u Tomato.Je da Tele2 ima dobru ponudu (mislim na tarife,ne na mobitele) ali im je signal dosta los.

  25. #23
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    I ostaje sve na kazu.
    Vip i tmobile imaju podjednak signal

    ---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

    Evo i karte pokrivenosti pa provjeri:
    https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

    http://www.vipnet.hr/karta-pokrivenosti

  26. #24
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2014
    Mobitel
    Iphone 6s
    Operater
    bonbon
    Postova
    125
    Bodovi
    6.506
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Bodovi: 6.506, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    I ostaje sve na kazu.
    Vip i tmobile imaju podjednak signal

    ---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

    Evo i karte pokrivenosti pa provjeri:
    https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

    http://www.vipnet.hr/karta-pokrivenosti
    možda i imaju podjednak...
    ali ja osobno sam imao i vip i t-mobile
    i mogu reć da sa vipom sam imao gotovo svuda i u svakoj vuko*** signal, dok t mobile baš i ne u svakom zabačenom kraju...
    a kavaliteta mreže kod vipa je dva koplja bolja nego t-mobile
    vip nema problema sa 3g mrežom kao HT, nema pucanja poziva zbog preopretečenosti mreže, nema tišina u razgovoru kod vipa dok kod t-mobile je to normalna pojava bila dok sam ja koristio prije koji mjesec...
    mreža HT je jednom riječju očajna, bar iz mog iskustva... već me bilo sram pred ljudima šta mi puca veza i te tišine u razgovoru... očaj...
    mogu oni imat podjednaku pokrivenost ali vip ima neuporedivo kvaltetniju mrežu i mislim da pred nekvalitetom mreže HT-a ne bi trebali zatvarat oči, nego ajmo realno argumentirano... uostalom firma koja bere tolku lovu je dužna i ulagati u mrežu a ne samo izvlačit extraprofit kao što to HT- već duže vrijeme čini... točnije od onda kad je Hrvastki telekom prodan T-mobileu...

  27. #25
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Firma gdje radim je imala ugovor s t-mobileom (da koristimo njihovu mrezu) do rujna 2013., a od tada smo svi presli u mrezu VIPneta.
    A t-mobitel sam koristio od 2007. (poslovni VPN), odnosno od 2000. (privatno). VIP privatno koristim od 2003.
    Ne vidim razlike, ni sada ni u proteklih 11 godina u kvaliteti razgovora i jacini signala potrebnog za surfanje
    Jednako mislim i za tomato i bonbon.
    Pretpostavljam da oni koji imaju problema uglavnom žive u nekoj "rupi" ili udubini ili na području slabijeg signala.
    Zadnji uredio ispravljach : 27-04-2014 u 20:43


 
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - pokrivenost
    By Drug Mile in forum Tele 2
    Odgovora: 705
    Posljednji post: 19-12-2015, 09:21
  2. pokrivenost
    By spužva bob in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-07-2009, 17:29
  3. Pokrivenost signalom na autocesti Rijeka-Zagreb
    By Crodux in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-02-2009, 18:14
  4. Kornat -pokrivenost
    By mateob in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 25-09-2007, 19:18
  5. Pokrivenost 3G signalom
    By mateob in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-08-2006, 08:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove