Hello ekipa,trazim mob do 1500,00 ono da ima osnovno tipa kameru dobru ,bljeskalicu,prednju kameru a bilo bi pozeljno i da je duo...puno fvala na odgovorima...![]()
Ajde baci onda još nekoliko detalja - novo ili rabljeno?
Iako već sad mogu reći da je relativno teško naći dual SIM Android sa dobrom kamerom, pogotovo za tu cijenu.
Definitivno ovo http://www.to2c.com/coolpad-f1-basic...art-phone.html
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Jel valjaju sta ti MTK proc.? Svi kinezi ih imaju pa malo zazirem od tog.... btw gledao sam u hangar18 neki NOA kinez 5 inca za 1000kn... al isto taj mtk ima ko i svi... al do 1500kn i nema se bas sta posteno kupit, moje misljenje...
Galaxy Core i8262 dual sim(dobra kamera,bljeskalica,prednja bas i ne)
HTC Desire 500 Dual sim (Dobra prednja kamera)
Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia
expreso bas sam gledala samsung 18262 i cini mi se ok pa se mislim da ga kupim
Ja imam Core koji nije dual sim.zasad je ok,jedino sta bi sada nesto sa vecim ekranom
Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia
Bookmarks