Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Jeste li vidjeli moga sina Janka?

    Uglavnom, slušam radio i čujem svako malo pjesmu iz naslova
    Vidio u ZG-u reklamu i stranicu janko.hr pa me zanima kaj to je?

    Po tipografiji i dizajnu vidljivo je da Tele2 stoji iza toga. IP adresa stranice vodi na hosting koji koristi Tele2, sapienti sat




  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tri dana do objave

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    STOPOSTO novi lik u tele2 reklamama,nakon one mafie i gregora,mozda je ovo Tonyev sin haha,i usput neka nova tarifa...
    Moj Youtube kanal --> Gameplay Croatia

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    185
    Bodovi
    6.082
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Jeste li vidjeli moga sina Janka?

    Mozda bude kcer tvrtka kao sto su tomato i bonbon drugoj dvojici velikih operatera

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nece biti nova tvrtka, tele2 nema problem sa tim da ga dozivljavaju kao "jeftinog" operatera. no o novoj tarifi bi se moglo raditi...jer tesko da novu kapanju pokrecu za stare tarife

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    185
    Bodovi
    6.082
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Bodovi: 6.082, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Jeste li vidjeli moga sina Janka?

    Da, bit ce zanimljivo sto ce novo ponuditi.
    Zadnji uredio Inovator : 27-02-2013 u 00:59 Razlog: držite se teme

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema druge nego strpiti se dva dana pa vidjeti sta nudi Janko.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  8. #8
    Registered User Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    423
    Bodovi
    3.113
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    --
    Zadnji uredio cickova13 : 05-08-2013 u 09:56

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogledajte tele2.se. Janko je očito Gregorov sin tj. mala bijela ovca. Dakle, novi lik uz Gregora i moguće neke nove tarife, po mojoj prepostavci.

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Mobitel
    Samsung galaxy s10 duos
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Postova
    561
    Bodovi
    13.516
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.516, Nivo: 27
    Bodovi: 13.516, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jahu Pregledaj post
    Pogledajte tele2.se. Janko je očito Gregorov sin tj. mala bijela ovca. Dakle, novi lik uz Gregora i moguće neke nove tarife, po mojoj prepostavci.
    Moglo bi biti .... samo sto On tamo u reklami zove svog sina "Francis" a ekipa iz marketinga tele2.HR zovu mu sina Janko (očigledno se radi o krizi identiteta)

    ***There isn’t a perfect smartphone out there. There’s always something for anyone to love or hate.***

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    RN7
    Operater
    HT
    Postova
    404
    Bodovi
    7.897
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Hoc Pregledaj post
    Moglo bi biti .... samo sto On tamo u reklami zove svog sina "Francis" a ekipa iz marketinga tele2.HR zovu mu sina Janko (očigledno se radi o krizi identiteta)
    Pa dobro, kod njih je i crna ovca Franck, a ne Gregor.

  12. #12
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aha, da, sad mi je sve jasno:




  13. 'Hvala' kažu:


  14. #13
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Janko je albino crna ovca
    A ovaj Vucin trofej je prase...

  15. 'Hvala' kaže:


  16. #14
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    Janko je albino crna ovca
    A ovaj Vucin trofej je prase...
    A dobro, nisam dobro gledao, prva asocijacija mi je bila KJV

  17. #15
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    145
    Bodovi
    8.439
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.439, Nivo: 21
    Bodovi: 8.439, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo na janko.hr klikni za novu generaciju ponude na bonove, kliknem i vodi me na stranice tele 2, i tamo više o ponudi-zaliha je potrošena .

  18. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siemens A36 > N 3310 > Siemens C60 > Moto v525 > SE z550 > LG KP500 > N 6303 > LG GS290 > SE Xperia X8 > iP 3GS > SE Xperia U > SGS 3 mini > iP 5S > Huawei P9 Lite 2017 > Xiaomi Redmi 6

  19. #17
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj preko ovog linka:

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...eneracija/p30/

    Smart- 35kn 1000 min. / 1Gb
    Smiley-35kn 1000 sms / 1Gb
    Revolucija- sve po starom

    NOVO!!! Od sada možeš aktivirati i DODATNE OPCIJE uz svaku tarifu na bonove i time ju potpuno prilagoditi svojim potrebama. razgovaraj, šalji SMS i surfaj povoljnije no ikad!

    Uključi se u Klub nOvčić i svojim nadoplatama ostvari pravo na bonus kune - 5%, 10% i 15% bonus kuna na nadoplate svaka tri mjeseca.

    Svakom kupnjom bona u Tele2 webshopu ostvaruješ pravo na dodatne bonus kune do čak 25%"!

  20. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    d=U=brava
    Mobitel
    I9100
    Operater
    bonbon
    Postova
    241
    Bodovi
    27.309
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nova generacija

    Pozdravite moga sinka Janka!
    Tele2 ponuda na bonove bolja je no ikad:

    Smart, Smiley i Revolucija - najbolje tarife postaju još bolje
    Klub nOvčić, novi program lojalnosti, donosi do 15% više kuna
    Bonusi za online nadoplate

    __________________________________________________ ____________



    Smart, Smiley i Revolucija
    - najbolje tarife postaju još bolje!
    Već dobro poznate tarife, koje najbolje odgovaraju tvojim potrebama, od sada postaju još bolje! Uz naknadu od samo 35 kuna tarifa Smart sada uključuje 1000 besplatnih minuta prema svim mrežama, uz 1 GB podatkovnog prometa. Tarifa Smiley s naknadom od 35 kuna uključuje čak 1000 SMS-ova i 1 GB besplatnog podatkovnog prometa, dok su u tarifi Revolucija pozivi za jednu lipu po sekundi, bez naknade za uspostavu poziva :-)

  21. #19
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tenja,Osijek
    Mobitel
    LG kf 510, Nokia N8
    Operater
    tele2, BONBON
    Postova
    425
    Bodovi
    7.660
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Bodovi: 7.660, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ocekivano...mada sam se nadao novoj tarifi, koja bi ujedinila usluge,kao kod konkurencije, da za 50 kn dobijemo po 1000 minuta,sms i MB. nadao sam sr necemu slicnom tome, recimo svega po 500 za 50 kn a bez naknade za uspostavu poziva.
    ali kao sto rekoh, od tele2 je ovako nesto ocekivano...tresla se brda, rodio se mis.
    meni bi recimo revolucija bila odlicna kada bi se uz nju povoljnije moglo zakupiti interneta (GB recimo za max 30kn).

    meni osobno je na smartu nepotrebo ovih dodatnih 700 minuta.
    draze bi mi bilo da mogu ostati na onom starom smart-u od 30 kn.
    ovako bez veze moram dati 5 kn vise,a i onako ne potrosim minute. (nije da se radi o 5 kn, nego o tome da placam vise za ono sto mi i onako ne treba).

    smiley mi je sada skroz ok, pogotovo za surfanje

    dok vezano za revoluciju uopce ne kontam zasto ju spominju u kontekstu "jos bolje"!?

    = Citat = Izvorno postao KaKaV NeReD Pregledaj post
    mislim da su ovo zadnji trzaji, prije nego sto ih ne preuzme Telenor.
    odakle ti ova informacija?
    prvi mi je glas, pa reko' mozda sam nesto propustio!?

    inace, svedjani, norvezani...isto je. samo mislim da je tele2 globalno jaci igrac. bar ja zivim u takvom uvjerenju, iako je i taj telenor kupovao okolo, recimo u srbiji

  22. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    d=U=brava
    Mobitel
    I9100
    Operater
    bonbon
    Postova
    241
    Bodovi
    27.309
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Bodovi: 27.309, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    meni osobno je na smartu nepotrebo ovih dodatnih 700 minuta.
    draze bi mi bilo da mogu ostati na onom starom smart-u od 30 kn.
    ovako bez veze moram dati 5 kn vise,a i onako ne potrosim minute. (nije da se radi o 5 kn, nego o tome da placam vise za ono sto mi i onako ne treba).
    možeš i dalje aktivirati staru smart tarifu

    2. Kako mogu aktivirati tarifu?
    Tarifu možeš aktivirati slanjem SMS poruke sadržaja SMART na kratki broj 888. Poruka na kratki broj 888 naplaćuje se po cijeni poruke u tarifi koju trenutno koristiš.

    2a. Mogu li još uvijek aktivirati staru tarifu Smart?
    Ukoliko želiš aktivirati staru Smart tarifu, za 30 kuna s uključenih 300 minuta i 1 GB podatkovnog prometa, tokom ožujka pošalji ključnu riječ SMART30 i svoju staru tarifu možeš nastaviti koristiti zauvijek. Za više detalja pogledaj uvjete korištenja stare tarife Smart.

  23. #21
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao raky_b Pregledaj post
    ocekivano...mada sam se nadao novoj tarifi, koja bi ujedinila usluge,kao kod konkurencije, da za 50 kn dobijemo po 1000 minuta,sms i MB. nadao sam sr necemu slicnom tome, recimo svega po 500 za 50 kn a bez naknade za uspostavu poziva.
    ali kao sto rekoh, od tele2 je ovako nesto ocekivano...tresla se brda, rodio se mis.
    meni bi recimo revolucija bila odlicna kada bi se uz nju povoljnije moglo zakupiti interneta (GB recimo za max 30kn).
    Ovo je još bolje nego da mi nabiju cijenu paketa na 50kn pa da onda plaćam 15kn dodatno za sms kojeg ne šaljem nikad. A opet, ko želi sms, aktivira paket i opet je unutar 50kn. A da će ikad skinuti uspostavu poziva i da ti sve za 50kn je iluzorno očekivati.

  24. #22
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire, Oxygen
    Operater
    Tele 2, Smart bon
    Postova
    48
    Bodovi
    5.956
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.956, Nivo: 18
    Bodovi: 5.956, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "12. Imam aktivnu promociju Zauvijek. Prenosi li se promocija na novu tarifu Smart?

    Ne, promociju Zauvijek nije moguće prenijeti na novu tarifu Smart. Međutim, možeš aktivirati novi program lojalnosti – Klub nOvčić. "

    !!!!! Promocija se zove "zauvijek" a gasi mi se ako prjeđem na taj novi Smart35, glupost, ostajem na Smart30 i lijepo svaka dva mjeseca kad nadoplatim 100kn dobim još 50.

  25. #23
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Koprivnica
    Mobitel
    s55,LG G3 s
    Operater
    Tele2
    Postova
    134
    Bodovi
    14.632
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Bodovi: 14.632, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne dizem novu temu, jel neko uspio nadoplatiti bon putem weba i dobiti jos 25% ? Meni svaki put kad upisem podatke i stisnem potvrdi baci gresku radovi na severu ili stranica ne postoji. Zvao sluzbu za korisnike ali oni ni ne zele saslusati u cemu je problem nego samo da se posalje print screen stranice. Hvala

  26. #24
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ljudi nemojte me odmah razapeti.
    Čitam ovo nešto ali baš ne kužim odavna sam već pomalo izašao iz ovog praćenja tarifa.
    Radi se o slijedećoj nejasnoći.
    Dali se za ovu Revoluciju plaća kakva naknada. Sada imam aktivnu prastaru tarifu "Kikiriki". Dosta povoljne cijene na toj tarifi ali ovo mi se čini nekako povoljnije.
    Prosvijetlite me molim vas.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  27. #25
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Na granici :D
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tele2
    Godina
    33
    Postova
    826
    Bodovi
    16.798
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sasa g Pregledaj post
    Da ne dizem novu temu, jel neko uspio nadoplatiti bon putem weba i dobiti jos 25% ? Meni svaki put kad upisem podatke i stisnem potvrdi baci gresku radovi na severu ili stranica ne postoji. Zvao sluzbu za korisnike ali oni ni ne zele saslusati u cemu je problem nego samo da se posalje print screen stranice. Hvala
    Evo kod stare sam ja nadoplatio bon 200kn sjelo još 50 unutar minute. Također učlanjenja u klub nOvčić i dobila 100 free sms


    = Citat = Izvorno postao kresoml Pregledaj post
    Ja sam se ukljucio u Zimsku tarifu i ostala mi je promocija zauvjek,
    Samo me zanima jel dobijem extra 50kn(zauvjek) pri nadoplati bonom od 100kn preko weba plus još 25kn zato sto je preko weba
    Ako je 75kn pri nadoplati od 100kn ja sretan
    Ja već 2 godine imam promociju zauvijek svaki mjesec 50 kn sjedne.

    Ja ću ovaj mjesec 100kn preko webshopa pa bi trebao dobiti 175 ukupno pa javim
    Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera

  28. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. LC POWER Tyon Sina-1, 10.1" IPS
    By sasa g in forum Android Tablet
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 16-05-2013, 01:03
  2. Dupini na Jadranu? Jeste ih vidjeli i gdje?
    By speedcats in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-07-2007, 14:06
  3. Jeste li vidjeli nasu TV reklamu?
    By jsp_m in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 16-08-2006, 20:58
  4. Seselj u Haagu, za one koji nisu vidjeli
    By blazzer in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-09-2005, 21:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove