Mozda da pricekas jer od 30.1. definicija koliko traje racun/bon se mijenja u ovu, s time da operateri imaju vremena 30 dana da se prilagode (najkasnije do 31.3.):
Prigodom aktivacije unaprijed plaćene usluge ili prigodom nadopunjavanja novčanog iznosa računa, krajnji korisnik mora na jednostavan, razumljiv i lako uočljiv način biti obaviješten o trajanju korisničkog odnosa.
Trajanje korisničkog odnosa iz stavka 1. ovog članka, nakon aktivacije ili nadopunjavanja novčanog iznosa računa, unutar kojeg korisnik ima pravo na odlazni i dolazni promet, ne smije biti kraći od 6 mjeseci. Ako nije utvrđen rok korisničkog odnosa, smatrat će se da traje neodređeno vrijeme.
link na dokument:
http://goo.gl/UQ582n
Bookmarks