A da pitaš SZK?
Zanima me postoji li ograničenje iznosa na glavnom računu u Tele2? Neka se jave forumaši koji su uspjeli skupiti nekoliko tisuća kuna jer se moji prijatelji i ja ne možemo dogovoriti o pragu koji ne dopušta dalje punjenje računa uplatom bonova.
A da pitaš SZK?
Jel ono Vipme imao limit na 850kn? Ali, to bješe davno.
A i nikad nisam stavljao ogromne cifre na račun.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Koliko se sjećam, neki je forumaš objavio da ima oko pet tisuća kuna na računu, ali sada to više ne mogu naći.
Prije par godina sam objavio post da tele2 svoje menadžere djelom isplaćuje s prepaid brojevima s puno kuna. Tada su ti menadžeri to prodavali u pola cijene. Bile su to kartice s 50.000 kn. Tako da su ti u SZK točno odgovorili.
Bookmarks