Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    2
    Bodovi
    7.856
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.856, Nivo: 21
    Bodovi: 7.856, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Jesu li ovi 3G modemi zaključani?

    Lijep pozdrav svima.

    Zanima me zna li tko za slijedeće USB 3G modeme (stickove) jesu li zaključani na domicilnu mrežu ili ne:

    Tele2 - ZTE MF667 (145 kn)
    VIP - ZTE MF667 (199 kn)
    Bonbon - Huawei E3131 (150 kn)

    Oba 3G modema su moderni i podržavaju DL do 21.6 Mbps i čine mi se bolji izbor nego E303 ili neki drugi još stariji polovni modem, ali bi mi trebalo da je otključan na sve mreže (ili barem da se lako i besplatno može otključati). Unaprijed hvala na informacijama.

  2. #2
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Svi modemi su zaključani.
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    117
    Bodovi
    13.198
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ZTE MF667 se moze odkljucat za sve sim card bez puno muke .
    "Svaka je zamisao laka kad se ne uzme u obzir stvarnost."

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    2
    Bodovi
    7.856
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.856, Nivo: 21
    Bodovi: 7.856, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala na odgovorima. Onda je ovaj iz Tele2 najbolja opcija jer je najjeftiniji a može se otključati.

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Re: Jesu li ovi 3G modemi zaključani?

    Mogu li onda iskoristiti priliku da pitam koji je od ova dva po vama bolji po performansama? Jer trenutno imam ZTE MF195 i koristim ga na T-Mobile i veza mi često puca, nekada nakon 20MB, nekada nakon 500MB...

    Ne znam jel to do mreže ili do sticka pošto na mobitelu nemam problema sa pucanjem veze čak nekad ni nakon 3GB+ downloada (kada koristim internet dan i tethering).

  6. #6
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    Mogu li onda iskoristiti priliku da pitam koji je od ova dva po vama bolji po performansama? Jer trenutno imam ZTE MF195 i koristim ga na T-Mobile i veza mi često puca, nekada nakon 20MB, nekada nakon 500MB...

    Ne znam jel to do mreže ili do sticka pošto na mobitelu nemam problema sa pucanjem veze čak nekad ni nakon 3GB+ downloada (kada koristim internet dan i tethering).
    Koji OS imaš na računalu? Gdje ti je uključen - na prednji USB ili straga? Da li koristiš produžni USB kabel?
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  7. #7
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    117
    Bodovi
    13.198
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    Mogu li onda iskoristiti priliku da pitam koji je od ova dva po vama bolji po performansama? Jer trenutno imam ZTE MF195 i koristim ga na T-Mobile i veza mi često puca, nekada nakon 20MB, nekada nakon 500MB...

    Ne znam jel to do mreže ili do sticka pošto na mobitelu nemam problema sa pucanjem veze čak nekad ni nakon 3GB+ downloada (kada koristim internet dan i tethering).
    Pokusaj ga koristiti na Join Air softweru treba daleko bolje da radi nego na tom T-mobileovom custom-u .
    "Svaka je zamisao laka kad se ne uzme u obzir stvarnost."

  8. 'Hvala' kaže:


  9. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Win7 na laptopu na kojem koristim USB stick. Uglavnom je spojen preko produžnog kabela zbog signala, iako mi veza puca i kada je stick direktno ukopčan u laptop. Nosio sam ga u T centar, ali lik je samo probao skinuti datoteku od 100MB, veza nije pukla i rekao mi je da je uređaj ok, i da ga ne treba slati na servis

    Zato bih i htio uzeti novi stick, jer 150 kuna nije puno pa pitam da li netko ima iskustva sa njima da mi kaže da li njima puca veza.

    Frendov Huawei stick ima opciju da se ponovno automatski spoji na net ako veza pukne, dok moj ZTE to nema, i kada veza pukne moram manualno prekidati vezu i ponovno je uspostaviti...

  10. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Re: Jesu li ovi 3G modemi zaključani?

    Hvala ti, probat ću.

    EDIT Join Air mi uopće ne prepoznaje USB stick iako su svi driveri instalirani
    Zadnji uredio moba2007 : 16-07-2013 u 14:02

  11. #10
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    117
    Bodovi
    13.198
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Bodovi: 13.198, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    Hvala ti, probat ću.

    EDIT Join Air mi uopće ne prepoznaje USB stick iako su svi driveri instalirani
    Sve deinstaliraj i join air i taj t.mobileov custom soft i drajvere , onda samo instaliraj join air i nek povuce drivere od join air-a a ne sa sticka i to je to ima da radi
    "Svaka je zamisao laka kad se ne uzme u obzir stvarnost."

  12. #11
    Too old for this Sh**!!! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdriveTagger First Class

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    München
    Mobitel
    S.G.S23Ultra/ G.Note10+
    Operater
    Telemach/Congstar
    Godina
    38
    Postova
    6.863
    Bodovi
    93.768
    Nivo
    74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Bodovi: 93.768, Nivo: 74
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm, ja sam slične probleme imao s Huaweiem (neki stariji model, ne znam točno koji) dok sam bio na winXP i na produžnom kabelu. E sada, ne bih znao do čega je. Probaj uzeti stick, jer svaki je drugačiji, neki radi bolje neki lošije.
    Meni i ovaj DualCarrier Huawei ponekad zna zeznut stvar, jednostavno se zaguši veza, spojen je ali nema ni downloada nit uploada te moram prekinut pa ponovno uspostavit vezu.
    ..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..

  13. #12
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    RN7
    Operater
    HT
    Postova
    404
    Bodovi
    7.897
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Bodovi: 7.897, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Ukupna aktivnost: 62,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam prije isto imao velikih problema s pucanjem veze... Jednostavno Internet prestane raditi iako mi pokazuje da sam spojen. To sam tada rješio tako što se uopće nisam spajao preko nikakvog T-Mobile managera, jednostavno sam otišao u my networks i tamo napravio novu konekciju i onda nisam imao nikakvih problema.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. usb modemi vs mobitel
    By cherwar in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 29-03-2011, 20:41
  2. Treba li instalirati OVI Player uz OVI Suite?
    By mosorka in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2011, 16:58
  3. Otkljucani hsdpa modemi?
    By m... in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 15-06-2010, 14:09
  4. zaključani samsung m310v
    By holitre-f in forum Samsung
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-03-2010, 12:44
  5. zakljucani w810i
    By marko_1 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-06-2007, 09:14

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove