Lijep pozdrav svima.
Zanima me zna li tko za slijedeće USB 3G modeme (stickove) jesu li zaključani na domicilnu mrežu ili ne:
Tele2 - ZTE MF667 (145 kn)
VIP - ZTE MF667 (199 kn)
Bonbon - Huawei E3131 (150 kn)
Oba 3G modema su moderni i podržavaju DL do 21.6 Mbps i čine mi se bolji izbor nego E303 ili neki drugi još stariji polovni modem, ali bi mi trebalo da je otključan na sve mreže (ili barem da se lako i besplatno može otključati). Unaprijed hvala na informacijama.![]()


Odgovori uz citat


Bookmarks